Fulya Kalkavan, Metin Şentürk'ten şikayetçi oldu

Sanatçı Metin Şentürk ve Fulya Kalkavan arasında yapılan boşanma sürecinde şaşırtan gelişmeler yaşandı. Kalkavan, Şentürk'ün medyayı kullanarak davayı manipüle ettiğini iddia ederek şikayetçi oldu.

Fulya Kalkavan, Metin Şentürk'ten şikayetçi oldu
Fulya Kalkavan, Metin Şentürk'ten şikayetçi oldu
GİRİŞ 08.12.2021 18:29 GÜNCELLEME 08.12.2021 18:30
Bu Habere 8 Yorum Yapılmış

Fulya Kalkavan, Metin Şentürk'ün boşanma sürecini basında kendi lehine çeviren açıklamalarda bulunduğunu belirtti. Mahkemeyi etkilemek için açıklamalar yaptığını belirten Kalkavan bu konu hakkında şikayet dilekçesi hazırlayarak soluğu savcılıkta aldı.

4 buçuk milyon TL ödemeye mahkum olan Metin Şentürk, aynı zamanda davayı kaybederse eşine malının yarını vermek zorunda kalacak. Kalkavan Şentürk'ün engelini bile kullandığını iddia etti.

Kalkavan dilekçesinde, "Evlenirken, işini ifa ederek mal varlığını kazanırken görme engelli değilmiş de sanki sadece boşanmanın ve evliliğin yükümlülüklerine gelince görme engelli oluvermiş gibi tavır söz konusudur" ifadelerine yer verdi.

YORUMLAR 8
 • ali 5 ay önce Şikayet Et
  metin bu kadinin gözü senin paranda göremedinmi
  Cevapla
 • izmir-doğru söyler 5 ay önce Şikayet Et
  adam sanatçı para çok evli kal 2-3 yıl 5 milyona yakın parasını al git başka adamla evlen bumu insanlık parayla evlensin dolarla boşansın
  Cevapla
 • Ufakken feministik 5 ay önce Şikayet Et
  Yuh ya, ben kadın olarak yazıklar olsun, diyorum. Metin Şentürk olur, başkası olur, bana ne! Evliliği para kazanma aracı olarak gören kadınlara ve erkeklere yazıklar olsun! Az Müge Anlı seyredin de böyle kadınlar için neler diyor, bu dinleyin. Bu konuda söylediklerine katılıyorum. Sen onunla evlenmeden önce o kadar para mal mülk görmüşsen iste hadi, diyeceğim ama ona bile hakkın yok. Adam bundan sonra o malın çeyreğini bile kazanamaz. Bütün varını sana mı yedirsin. Ayıp günah yâ.
  Cevapla
 • ayhan 5 ay önce Şikayet Et
  Adamı iliğine kemiğine kadar bitirmek zorunda mısın.
  Cevapla
 • Ali han 5 ay önce Şikayet Et
  bu hakimler niye bu kadar büyük tazminat ödetiyor anlamadım
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Maymun Çiçeği virüsü nedir, nasıl bulaşır? Belirtileri ve korunma yöntemleri açıklandı
Kripto paralarda yaklaşık 1 trilyon dolar silindi