Kabir azabı var mıdır?

Ekranların sevilen sunucusu Muhsin Bay’ın sunduğu, emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbetleriyle katıldığı Cuma Sohbetleri doğru bilgiyi izleyicisine aktarmaya devam ediyor.

Kabir azabı var mıdır?
Kabir azabı var mıdır?
GİRİŞ 09.12.2021 16:40 GÜNCELLEME 09.12.2021 16:40

Mübarek Cuma gününün maneviyatı her hafta Cuma Sohbetleri’nde ekrandan izleyiciye ulaştırılıyor. Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan ve başarılı sunucu Muhsin Bay, Cuma Sohbetleri’nde bu hafta, öldükten sonra kıyamete kadar insanı ağırlayan kabir ve kabir azabı üzerine merak edilenler ekrana taşınacak. Necmettin Nursaçan ‘Kabir azabı var mıdır? Kabir azabına sebep olan şeyler nelerdir?  Kabir azabı nasıl olacak ve ne zamana kadar sürecek? Kimler kabir sualinden muaftır? Kabir azabından kurtulmak için ne yapılmalı?’ sorularını canlı yayında yanıtlayacak.

İslam’a uygun yaşamanın incelikleri, izleyicilerden gelen sorular, gündelik yaşamda karşılaşılan olayların dini boyutları Cuma Sohbetleri’nde ele alınıyor.

Necmettin Nursaçan’ın sohbeti, ekranların başarılı yüzü Muhsin Bay’ın sunumuyla Cuma Sohbetleri her Cuma 09:30’da Kanal 7’de.

Program Adı        : CUMA SOHBETLERİ
Yayın Tarihi         : 10 Aralık 2021, Cuma
Yayın Saati          : 09:30

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
İsrail-Filistin savaşı: Hamas'tan son dakika açıklaması
Sizce Akşener yeniden masaya oturur mu?