Hayvanların çıkardığı sesler musibet habercisi midir?

Ekranların sevilen ismi Mustafa Karataş ve Nursel Tozkoparan’ın sunduğu Muhabbet Kapısı, dini doğru bir şekilde yaşamak isteyenler için çok özel konularla evlere konuk oluyor.

Hayvanların çıkardığı sesler musibet habercisi midir?
Hayvanların çıkardığı sesler musibet habercisi midir?
GİRİŞ 22.12.2021 15:55 GÜNCELLEME 22.12.2021 15:55

İslamiyet’e dair merak edilen konular Prof. Dr. Mustafa Karataş ve Nursel Tozkoparan’ın sunumuyla Muhabbet Kapısı’nda ekranlardaki yerini alıyor. Programda bu hafta İslamiyet’in toplum arasında sıkça kullanılan batıl inanışlar ve hurafelere bakış açısı ele alınacak. Karataş ‘Batıl inançlara inanmak dinden çıkarır mı? Hurafe ile batıl inanç arasındaki farklar nelerdir? Uğur ve uğursuzluk inancının dindeki yeri nedir? Makas, bıçak gibi kesici aletleri elden ele vermek uğursuzluğa neden olur mu? Hayvanların çıkardığı sesler musibet habercisi midir? Müezzine minareden para attırmak genç kızların kısmetini açar mı? Türbelere adak adamak ve bez bağlamak dinden çıkarır mı?’ sorularını canlı yayında yanıtlayacak.

Toplumda zedelenmeye neden olan konular, manevi hayata balta vuran alışkanlıklar, birlik ve beraberliğin gücü, sevginin önemi ve günlük yaşamda karşılaşılan sorunlar her hafta Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sohbetiyle Muhabbet Kapısı’nda ekrana taşınıyor.

Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı her Perşembe 09:30’da Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. 

Program Adı        : Muhabbet Kapısı
Yayın Tarihi          : 23 Aralık 2021 Perşembe
Yayın Saati           : 09:30

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
BMGK Gazze gündemiyle toplanıyor... AB ve Rusya'dan peş peşe açıklamalar
Tevfik Göksu projelerini tanıttı: Dünyanın en büyük kentsel dönüşümünü yapıyoruz