Ramazan’ın heyecanı Sahur Vakti’nde yaşanıyor

Affın ve mağfiretin bol olduğu Ramazan ayı, büyük bir coşkuyla Kanal 7 ekranlarında karşılanıyor. Ekranların sevilen ismi Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sohbetleriyle Sahur Vakti, Ramazan ayının maneviyatını ekrandan izleyiciye ulaştıracak.

Ramazan’ın heyecanı Sahur Vakti’nde yaşanıyor
Ramazan’ın heyecanı Sahur Vakti’nde yaşanıyor
GİRİŞ 31.03.2022 16:04 GÜNCELLEME 31.03.2022 16:04

Özlemle beklenen on bir ayın sultanı Ramazan ayının heyecanı Sahur Vakti’yle Kanal 7’de yaşanacak. Oruç tutmak için hazırlanan Müslümanlara eşlik edecek olan Sahur Vakti, Ramazan ayına özel sohbetlerle izleyicisini bilgilendirecek. Sahur ekranlarının vazgeçilmez programı Sahur Vakti’nde Ramazan ayının faziletleri, bu mübarek aya özel ibadetler, Müslümanların öncüsü Hz. Muhammed’in yaşamından örnekler ve İslam tarihinin tozlu sayfalarında yer alan önemli olaylara yer verilecek.

Ramazan ayının huzuru, izleyicilerden gelen sorular, İslam tarihinde yaşanan önemli olaylar, Kur’an-ı Kerim tilavetleri, çok özel dualar Ramazan boyunca ‘Mustafa Karataş ile Sahur Vakti’nde yer alacak.

Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın anlatımlarıyla izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan Sahur Vakti Ramazan boyunca her gece 02:15’te canlı yayınla Kanal 7’de…

 

Program Adı       : MUSTAFA KARATAŞ İLE ‘’SAHUR VAKTİ’’

Yayın Tarihi        : 01 Nisan 2022, Cuma

Yayın Saati         : 02:15

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Havalanan Kızılelma'dan yeni görüntüler! Selçuk Bayraktar: Vatana millete hayırlı olsun
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan pamuk ve ayçiçeği üreticilerine müjde