Muhteşem Yüzyıl Kösem'in Gülperi'si Alparslan Büyük Selçuklu'yla anlaştı! Fahriye Evcen'den sonra...

Yayınlandığı döneme damgasını vuran Muhteşem Yüzyıl Kösem’de üstlendiği Gülperi Hatun karakteriyle yıldızı parlayan Ezgi Çelik, Alparslan Büyük Selçuklu ailesine katıldı. Muhteşem Yüzyıl Kösem’de senaryo gereği Handan Sultan’a bağlı olan ve harem kalfası rolüyle kameralar karşısına geçen Ezgi Çelik, Alparslan Büyük Selçuklu 3.sezonda kendini gösterecek.

Muhteşem Yüzyıl Kösem'in Gülperi'si Alparslan Büyük Selçuklu'yla anlaştı! Fahriye Evcen'den sonra...
Muhteşem Yüzyıl Kösem'in Gülperi'si Alparslan Büyük Selçuklu'yla anlaştı! Fahriye Evcen'den sonra...
GİRİŞ 22.06.2022 08:55 GÜNCELLEME 22.06.2022 08:55
Bu Habere 24 Yorum Yapılmış

2 sezon süren ve toplamda 60 bölüm Star TV’de yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisiyle iddialı bir çıkış yakalayan Ezgi Çelik’ten müjdeli haber geldi. Timur Savcı’nın hem yapımcılığını hem proje tasarımını üstlendiği ve senaryosunu ise Yılmaz Şahin ile Özen Yula ikilisinin kaleme aldığı Muhteşem Yüzyıl dizisinin Gülperi Hatun’u Ezgi Çelik Alparslan Büyük Selçuklu’yla el sıkıştı.

Destan 26.bölüm 2.fragmanında göğüsleri kabartan sahne! Seyircinin takdirini topladıDestan 26.bölüm 2.fragmanında göğüsleri kabartan sahne! Seyircinin takdirini topladı

Yönetmenlik koltuğunda Zeynep Günay Tan’ın ve Çağatay Tosun’un oturduğu, 12 Kasım 2015 – 27 Haziran 2017 tarihleri arasında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem sayesinde geniş kitleler tarafından tanınırlık kazanan Ezgi Çelik, Alparslan Büyük Selçuklu’da İbrahim Yınal’ın eşi 'Öke Hatun' rolünü üstlenmeye hazırlanıyor.

Kuruluş Osman 97.bölüm 2.fragmanında Barkın'la ilgili flaş gelişme! Serdar Özer ayrılıyor mu?Kuruluş Osman 97.bölüm 2.fragmanında Barkın'la ilgili flaş gelişme! Serdar Özer ayrılıyor mu?

Muhteşem Yüzyıl Kösem haricinde Kanunsuz Topraklar, Söz, Arka Sokaklar, Ben de Özledim, Maria ile Mustafa ve Bir Çocuk Sevdim gibi dizi projelerinde de kameralar karşısına geçen Ezgi Çelik Alparslan Büyük Selçuklu dizisine farklı bir soluk kazandıracak.

TV8'in sevilen dizisi Annenin Sırrıdır Çocuk'tan beklenmedik haber! Şok gelişme...TV8'in sevilen dizisi Annenin Sırrıdır Çocuk'tan beklenmedik haber! Şok gelişme...

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz
YORUMLAR 24
 • Mukaddim Alioğlu 7 ay önce Şikayet Et
  GüZel film olsun, kim oynuyor fark etmez
  Cevapla
 • Ayten 7 ay önce Şikayet Et
  Bende daha izlemem keşke olmasaydı sizlere başarılar
  Cevapla
 • Ahmet Gezer 7 ay önce Şikayet Et
  Ya şartmı böyle onun bunun dizilerinde oynamış olması? Gitsin siyasi arenada boy göstersin o oyuncu. Yokmu baska o rolü oynayacak bir kız.
  Cevapla
 • Misafir 7 ay önce Şikayet Et
  Alparslan Büyük Sdlçuklu dizidinde sürekli savaş ve dövüş sahnelerinin dışında tarihimize geçmişimize dair birşey kalmadı gibi,vahşette küffardan farkı olmayan sahneler olmasın.neden merhametimiz inancımız insanlığımız davamız bilge kişiliklerimiz ön plana çıkartılarak izleyici kitlesi genişlemesin
  Cevapla
 • Misafir 7 ay önce Şikayet Et
  Çok doğru
  Cevapla
 • ihsan 7 ay önce Şikayet Et
  Biz bu diziyi severek izliyorduk bundan sonra adini bile anmiyoruz.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Piyasada sert düşüş başladı: Türkiye'ye yarayacak
Biden, Erdoğan'ı devireceğini söylemişti: ABD seçime müdahale için operasyonu başlattı!