TRT1 Teşkilat 50.bölüm fragmanında MİT resmen düğmeye bastı! Kırmızı alarm verildi

Teşkilat yeni bölüm fragmanında vazife uğruna dostlarını ve sevdiği adamı ölüme götürmek mecburiyetinde kalan Zehra’yı meşakkatli günler bekler.

GİRİŞ 05.10.2022 09:45 GÜNCELLEME 05.10.2022 09:45
Bu Habere 16 Yorum Yapılmış

Teşkilat yeni bölüm fragmanında geri dönüşü olmayan bir yola giren ve Milli İstihbarat Teşkilatı’nın özel üyelerinin yaşamına kendi eliyle son vermek durumunda kalan Zehra kabus dolu günlerden geçer. Kurduğu yeni düzene adapte olabilmek adına gayret sarf etse de yaşadığı korkunç travmayı hafızasından bir türlü silip atamaz.

Tozluyaka 15.bölüm fragmanında ağızları açık bıraktıran gelişme! Ters köşeye yatırdıTozluyaka 15.bölüm fragmanında ağızları açık bıraktıran gelişme! Ters köşeye yatırdı

Teşkilat’ta vatanı, milleti ve bayrağı uğrunda canını hiçe sayan ve üstün bir fedakarlık örneği sergileyen ekip sayesinde ‘Şirket’ isimli oluşum ortadan kaldırılmıştır. Lakin terör devleti kurma niyetinde olan kişiler bu gelişmenin yaşanmasıyla beraber atağa kalkar ve Milli İstihbarat Teşkilatı da haince ilerleyişi durdurabilmek üzere düğmeye basar.

Korkusuzluğuyla ön plana çıkan Ömer’in operasyonu bizzat yürütmeye başlaması ve teşkilat mensubu olarak kritik bir göreve atılması heyecanı en üst seviyeye getirir.

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz

Editör Hakkında

1994’te İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2017’de İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 2017’den beri Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR 16
 • Ali 1 yıl önce Şikayet Et
  Serdar dingilinin gitmesi tam isabet şimdi izlenir bu dizi
  Cevapla
 • Ali 1 yıl önce Şikayet Et
  Serdar dingilinin gitmesi tam isabet şimdi izlenir bu dizi
  Cevapla
 • OLGUN 1 yıl önce Şikayet Et
  Yenilikler var
  Cevapla
 • Vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Ömer karakteri ekibe nasıl dahil oldu, başında anlatılmalı idi. Böyle damdan düşer gibi dizi bir anda ortadan başlamış gibi oldu.
  Cevapla
 • Alucralı 1 yıl önce Şikayet Et
  Ortada ekip kalmamış ki adam nereye dahil olsun. Başka bir istihbarat görevlisi
  Cevapla
 • fatih 1 yıl önce Şikayet Et
  çağlar ertuğrul denen gezi kafalının gitmesine çok sevindik.bu tip yapılarda milli ve yerli duruşu olan oyunculara özen gösterin.mesela ahmet yenilmez
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir: Biz felaket zamanı tatile gitmeyiz
İlk uçuş sonrası destek açıklaması: 'KAAN için hazırız'