Büyü yapanlar dinden çıkar mı?

Ekranların sevilen ismi Mustafa Karataş ve Nursel Tozkoparan’ın sunduğu Muhabbet Kapısı, dini doğru bir şekilde yaşamak isteyenler için çok özel konularla evlere konuk oluyor. Programda bu hafta İslamiyet’in büyüye karşı bakışı ele alınacak

Büyü yapanlar dinden çıkar mı?
Büyü yapanlar dinden çıkar mı?
GİRİŞ 12.10.2022 14:06 GÜNCELLEME 12.10.2022 14:06

İslamiyet’e dair merak edilen konular Prof. Dr. Mustafa Karataş ve Nursel Tozkoparan’ın sunumuyla Muhabbet Kapısı’nda ekranlardaki yerini alıyor. Programda bu hafta sihir ve büyünün İslam’daki yeri üzerine bir sohbet gerçekleştirilecek. Mustafa Karataş ‘Büyü yapanlar dinden çıkar mı? Bir insana büyü yapıldığını nasıl anlarız? İyi niyetle yapılan büyüler caiz midir? Büyü ve sihirden korunmak için ne yapabiliriz? Vefk yaptırmak ve taşımak günah mıdır? Bulunan muskalar nasıl imha edilir? Deniz aşırı yolculuk büyünün etkisini bozar mı? Yapılan büyüler nasıl bozulur?’ sorularını canlı yayında yanıtlayacak.

Toplumda zedelenmeye neden olan konular, manevi hayata balta vuran alışkanlıklar, birlik ve beraberliğin gücü, sevginin önemi ve günlük yaşamda karşılaşılan sorunlar her hafta Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sohbetiyle Muhabbet Kapısı’nda ekrana taşınıyor.

Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı her Perşembe 09:50’de Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor.

Melike Kayabaşı Haber7.com - Kurumsal İletişim Sorumlusu
Haber 7 - Melike Kayabaşı
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Kassam’dan İsrail’e ‘tünel’ sürprizi: Kazdı, çıktı, vurdu!
Gazze sözleri rahatsız etti! Murat Kurum'dan Özgür Özel'e yanıt!