Cin çağırmak günah mıdır?

Ekranların sevilen ismi Mustafa Karataş ve Nursel Tozkoparan’ın sunduğu Muhabbet Kapısı, dini doğru bir şekilde yaşamak isteyenler için çok özel konularla evlere konuk oluyor.

Cin çağırmak günah mıdır?
Cin çağırmak günah mıdır?
GİRİŞ 25.10.2022 16:17 GÜNCELLEME 25.10.2022 16:17

İslamiyet’e dair merak edilen konular Prof. Dr. Mustafa Karataş ve Nursel Tozkoparan’ın sunumuyla Muhabbet Kapısı’nda ekranlardaki yerini alıyor. Programda bu hafta cinlerin yaşamları, türleri, nerelerde olduklarıyla ilgili akıllara takılan konular hakkında bilgi verilecek. Mustafa Karataş ‘Cinler insanları çarpabilir mi? Cinler insan ve hayvan kılığına girebilir mi? Cinlerle evlenmek mümkün müdür? Cinlerle şeytan arasında fark var mıdır? Hz. Muhammed cinleri görmüş müdür? Cin çağırma seansları yapmak günah mıdır? Cinler ne yerler, ne içerler? Cinler gaybı bilebilir mi? Karabasanın cinlerle bir ilgisi var mıdır?’ sorularını canlı yayında yanıtlayacak.

Toplumda zedelenmeye neden olan konular, manevi hayata balta vuran alışkanlıklar, birlik ve beraberliğin gücü, sevginin önemi ve günlük yaşamda karşılaşılan sorunlar her hafta Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sohbetiyle Muhabbet Kapısı’nda ekrana taşınıyor.

Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı her Perşembe 09:50’de Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. 

Melike Kayabaşı Haber7.com - Kurumsal İletişim Sorumlusu
Haber 7 - Melike Kayabaşı
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Murat Kurum'un CHP'ye 'yapay zeka' göndermesi büyük beğeni topladı
EPDK hamlesi sonrası motorin ve benzinin litre fiyatında indirim