Kader değişir mi?

İslamiyet’e dair merak edilen konular Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sunumuyla Muhabbet Kapısı’yla ekranlardaki yerini alıyor.

Kader değişir mi?
Kader değişir mi?
GİRİŞ 28.10.2022 15:46 GÜNCELLEME 28.10.2022 15:46

Dini konularda akıllara takılan sorular, Allah’ın Müslümanlara emirleri, Hz. Muhammed’in ümmetine verdiği tavsiyeler ve Kur’an-ı Kerim’de yer alan mesajlar Muhabbet Kapısı ile ekrana geliyor. Programda bugün insanların ve diğer varlıkların hayatları boyunca başlarına gelecek olanların belirlendiği kader konusu üzerine merak edilenlere yer verilecek. Mustafa Karataş ‘Kadere isyan etmek günah mıdır? Doğum, ölüm, nikah tarihi değişmediği bilgisi doğru mudur? ‘Kaderim böyleymiş.’ demek günah mıdır? Alın yazısı var mıdır? Fakirlik ve engelli olmak kader midir? Güzellik ve çirkinlik bir imtihan mıdır? Kader değişir mi? Kısmet kapalılığı var mıdır?’ sorularını canlı yayında yanıtlayacak.

İslam’da birlik ve beraberliğin önemi, aile hayatında dikkat edilmesi gereken noktalar, günlük yaşamda karşılaşılan sorunlar her hafta Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sohbetiyle Muhabbet Kapısı’nda ele alınacak.

Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı her Perşembe ve Pazar 09:50’de Kanal 7’de…

Melike Kayabaşı Haber7.com - Kurumsal İletişim Sorumlusu
Haber 7 - Melike Kayabaşı
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Borsada riskli tuzaklar! Uzmanlar kaçış tüyosunu verdi
"Kirvesi İnönü olanlar, haydin CHP’ye!"