Hayvanların çıkardığı sesler musibet habercisi midir?

Ekranların sevilen ismi Mustafa Karataş ve Nursel Tozkoparan’ın sunduğu Muhabbet Kapısı, dini doğru bir şekilde yaşamak isteyenler için çok özel konularla evlere konuk oluyor.

Hayvanların çıkardığı sesler musibet habercisi midir?
Hayvanların çıkardığı sesler musibet habercisi midir?
GİRİŞ 09.11.2022 14:18 GÜNCELLEME 09.11.2022 14:18

İslamiyet’e dair merak edilen konular Prof. Dr. Mustafa Karataş ve Nursel Tozkoparan’ın sunumuyla Muhabbet Kapısı’nda ekranlardaki yerini alıyor. Programda bu hafta Kuran'ı Kerim ile hadis kaynaklarında yer almayan, İslam'ın temel ilkelerine aykırı olan batıl inanışlar ve hurafeler hakkında bilgilere yer verilecek. ‘İki bayram arası düğün yapmak uğursuzluk getirir mi? Hayvanların çıkardığı sesler musibet habercisi midir? Makas, bıçak gibi kesici aletleri elden ele vermek uğursuzluğa neden olur mu? Nazar boncuğu nazardan korur mu? 13 sayısı uğursuz mudur? Yeni doğan bebekler ve lohusa kadınlar kırkı çıkmadan dışarıya çıkabilir mi? Kara kedi görmek uğursuzluk getirir mi? Salı akşamları tırnak kesmek caiz midir?’ sorularını canlı yayında yanıtlayacak. 

Toplumda fikir ayrılığına neden olan konular, manevi hayata balta vuran alışkanlıklar, birlik ve beraberliğin gücü, sevginin önemi ve günlük yaşamda karşılaşılan sorunlar her hafta Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sohbetiyle Muhabbet Kapısı’nda ekrana taşınıyor.  

Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı her Perşembe 09.50’de Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. 

Melike Kayabaşı Haber7.com - Kurumsal İletişim Sorumlusu
Haber 7 - Melike Kayabaşı
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Şenol Güneş için Milli Takım sürprizi! Ülke basını duyurdu
İsrail'de şok anket sonucu: Savaşı kazanamayacağız