Mahşer gününde neler yaşanacak? “Kadim Sırların İzinde” yine dopdolu

Ekranların sevilen yüzü Uğur Arslan, İlahiyatçı yazar Adnan Şensoy eşliğinde “Kadim Sırların İzinde” programı ile tarihi yeniden anlatıyor.

Mahşer gününde neler yaşanacak? “Kadim Sırların İzinde” yine dopdolu
Mahşer gününde neler yaşanacak? “Kadim Sırların İzinde” yine dopdolu
GİRİŞ 18.11.2022 10:02 GÜNCELLEME 18.11.2022 10:54

Tarihin bilinmeyen ve merak edilen konuların tartışıldığı programda bu hafta hesapların ortaya döküleceği mahşer günü ele alınacak.

Yıllardır yaptığı programlarla izleyicisinin beğenisini toplayan Uğur Arslan, Ülke TV ekranlarında kadim sırların izini sürüyor. Kadim Sırların İzinde ile olaylara farklı bakış açısıyla yaklaşan Arslan, İlahiyatçı yazar Adnan Şensoy ile birlikte izleyiciyi gizemli bir yolculuğa çıkartıyor. Tarihin bilinmeyen ve merak edilen konuların tartışıldığı programda bu hafta İslam dinine göre dünya hayatında yaşananların hesabının sorgulanacağı, cennet ve cehenneme gideceklerin belirleneceği mahşer gününe dair merak edilenlere yer verilecek. Şensoy, ‘Mahşer günü ilk diriltilecek kişi kimdir? Müminlerin durumu mahşer günü nasıl olacak? Hz. Muhammed’in ism-i azam duasını biliyor muyuz?’ sorularını Kadim Sırların İzinde’de cevaplayacak.

HER CUMARTESİ 14:00’TE CANLI YAYINLA ÜLKE TV'DE

Uğur Arslan’ın sunumu, İlahiyatçı yazar Adnan Şensoy’un etkileyici anlatımıyla “Kadim Sırların İzinde” her Cumartesi 14:00’te canlı yayınla Ülke TV ekranlarında...

Ramazan Yıldız Haber7.com - Haber Şefi
Haber 7 - Ramazan Yıldız
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Bu zeka testini 100 kişiden biri çözebiliyor!
Son dakika haberi: Türkiye'nin üçüncü çeyrek büyüme rakamları açıklandı