Vizyona girecek filmde Haluk Levent sürprizi! Üçlü Pürüz filmi konusu nedir?

Üçlü Pürüz filminin afişi yayınlandı. Üç arkadaşın macera dolu yolculuğunu konu edinen film, Nisan ayında sinemalarda yerini alacak. Filmde sürpriz isimlerden Haluk Levent’in yer alıp almayacağı ise merak konusu oldu…

Vizyona girecek filmde Haluk Levent sürprizi! Üçlü Pürüz filmi konusu nedir?
Vizyona girecek filmde Haluk Levent sürprizi! Üçlü Pürüz filmi konusu nedir?
GİRİŞ 31.03.2023 16:40 GÜNCELLEME 31.03.2023 16:40

Yapımcılığını Selçuk Aydemir (Selkare) ve Aytaç Ağdağ’ın (Aytaç Medya) üstlendiği, başrollerini Okan Cabalar, Emrah Kaman ve Korhan Herduran’ın paylaştığı, kadrosunda Müfit Kayacan, Özgür Can Çoban, Ecenaz Üçer, Selim Erdoğan ve Bahar Süer gibi çok başarılı oyuncuların yer aldığı komedi filmi izleyecilerle buluşmaya hazır.

ÜÇLÜ PÜRÜZ NE ZAMAN VİZYONA GİRECEK? HALUK LEVENT Mİ OYNUYOR?

Üçlü Pürüz filmi, 21 Nisan 2023’te beyazperdede seyircisiyle buluşacak. Filmde bizzat kendisini canlandıracak olan ünlü sanatçı Haluk Levent, seyircilerde büyük şaşkınlık uyandıracak.

ÜÇLÜ PÜRÜZ FİLMİN KONUSU

Ailelerinden gizli bir şekilde evlenen Fatih (Özgür Can Çoban) ve Eda (Ecenaz Üçer), bankacı olan arkadaşları Serhat’tan (Okan Cabalar) sahte nikâh memuru olmasını ve Adana’ya gelerek ailelerinin karşısında nikâhlarını kıymalarını ister. Adana yolculuğunda Serhat’a nikâh şahidi olmaları için ortak arkadaşları Haktan (Emrah Kaman) ve Utku da (Korhan Herduran) eşlik eder. Ancak yolculukları sırasında arabaları çalınır. Üç arkadaşın yaşayacağı talihsizlikler bununla sınırlı kalmayacak, düğüne yetişmeye çalışırken kendilerini geri dönüşü olmayan bir maceranın içinde bulacaklardır.

Beyzanur Özbostan Haber7.com - SEO Editör
Haber 7 - Beyzanur Özbostan

Editör Hakkında

1998'de İstanbul'da doğdu. Çamlıca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini tamamladıktan sonra Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya ve İletişim Sistemlerinden derece ile mezun oldu. Ardından Üsküdar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Medya ve Kültürel Çalışmaları bölümünde tam burslu olarak tezli yüksek lisansını yaptı. Üniversiteye devam ettiği yıllarda çeşitli kurs ve eğitimlerde lisans aldı. 2017'den 2022'ye kadar bir STK'da sosyal medya yöneticiliği görevini üstlendi. Günümüzde, haber7.com'da SEO haber editörü olarak görev yapmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Dacia Spring tamamen yenilendi! Türkiye'nin en ucuz otomobili olabilir
KAAN'ın ilk uçuşu Fransız basınında