ÜLKE TV çalışanları iftarda buluştu

Ülke TV çalışanları önceki akşam düzenlenen iftar yemeğinde buluştu. Davete sevilen ekran yüzleri ve Ülke TV editörleri katıldı.

ÜLKE TV çalışanları iftarda buluştu
ÜLKE TV çalışanları iftarda buluştu
GİRİŞ 14.04.2023 18:16 GÜNCELLEME 05.06.2023 13:38
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Ülke TV Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Çelik’in düzenlediği iftar davetine Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk, Ülke TV program yapımcıları, editörler, haber spikerleri ve program yorumcuları katıldı.

İftar sonrası yemek duasını Ülke TV’de yayınlanan En İyisi Gezmek programının sevilen yüzü Harun Şen yaptı.

Ülke TV yönetim kurulu başkanı Mustafa Çelik davete katılanlara hitaben bir konuşma gerçekleştirdi. Çelik, “Kanal 7 Medya Grubu 1994 yılında kuruldu. Ülke TV ise yayın hayatına 2006’da Haber 7 olarak 14 kişiyle başladı. Daha sonra 2008 yılında ismi Ülke TV olarak değişti ve şimdi 85 çalışanıyla yayın hayatına devam ediyor." diyerek iftara katılanlara teşekkür etti.

Ardından Ülke TV Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öztürk de bir konuşma yaptı. Öztürk, çalışanlarıyla bir aile olduklarını belirtti.

Yemekte ayrıca Ülke TV’nin ekran yüzlerinden Mehmet Acet, Mustafa Kartoğlu, Tacettin Kutay, Serkan Fıçıcı, Yusuf Özkır, Murat Yılmaz, Yasin Aktay, Murat Özer, Gaffar Yakınca, Mahmut Övür, Oğuzhan Bilgin, Ahmet Turgut, Ahmet Anapalı yorumcular Ülke TV ile ilgili anıları anlattı.

Ramazan ayında Ülke TV çalışanlarını bir araya getiren iftar daveti konuşmaların ardından son buldu.

KAYNAK: HABER7
Muhammet Arif Güreli Haber7.com - Editör
Haber 7 - Muhammet Arif Güreli

Editör Hakkında

1999 yılında İstanbul'un Ümraniye ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2022 yılında Üsküdar Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümünden dereceyle mezun oldu. İnternet Haberciliğine ilk olarak üniversite sıralarındayken kurduğu internet haber sitesiyle başladı. Kurduğu sitede, 1 yıl kadar sağlık, spor ve kültür kategorilerinde röportaj, özel haber ve analiz yazıları yazdı. Staj eğitimini ise Haber7.com'da tamamladı. Mezun olduğu 2022 yılından bugüne dek Haber7.com ailesinde başlıca gündem, siyaset, dünya, ekonomi kategorileri olmak üzere birçok özel haber, grafik ve video hazırladı. Hala Haber7.com ailesinde Gündem Editörü olarak çalışmalarına devam etmektedir.
YORUMLAR 1
  • eko 1 yıl önce Şikayet Et
    Rabbim birliğinizi ve dirliğinizi bozmasın..
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Gazzeli Hind'ın hikayesi bir kez daha dünyanın gündeminde
İsrailli siyasetçi Liberman Hudeyde Limanı'nın "tamamen yok edilmesini" istedi