Dargınları barıştırmak için yalan söylenebilir mi?

Ekranların sevilen ismi Mustafa Karataş ve Nursel Tozkoparan’ın sunduğu Muhabbet Kapısı, dini doğru bir şekilde yaşamak isteyenler için çok özel konularla evlere konuk oluyor.

Dargınları barıştırmak için yalan söylenebilir mi?
Dargınları barıştırmak için yalan söylenebilir mi?
GİRİŞ 21.06.2023 14:58 GÜNCELLEME 21.06.2023 14:58

İslamiyet’e dair merak edilen konular Prof. Dr. Mustafa Karataş ve Nursel Tozkoparan’ın sunumuyla Muhabbet Kapısı’nda ekranlardaki yerini alıyor.  Muhabbet Kapısı’nda bu hafta akraba ziyaretlerinin kültürümüzdeki yeri ve dini boyutta bayramlaşmanın önemi anlatılacak. Prof. Dr. Mustafa Karataş canlı yayında ‘Müslüman bir ailede bayramlaşma nasıl olmalıdır? Bayramda küs olanların cezası nedir? Dargınları barıştırmak için yalan söylenebilir mi? Bayramlaşma yerine tatile giden kişiler günaha girer mi? Teşrik tekbirleri unutulursa ne yapılmalıdır? Sıla-i Rahimi terk etmenin dünya ve ahiretteki cezası nedir?’ sorularını cevaplandıracak.  

Toplumda fikir ayrılığına neden olan konular, manevi hayata balta vuran alışkanlıklar, birlik ve beraberliğin gücü, sevginin önemi ve günlük yaşamda karşılaşılan sorunlar her hafta Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sohbetiyle Muhabbet Kapısı’nda ekrana taşınıyor.      

Mustafa Karataş ile Muhabbet Kapısı her Perşembe 09.50’de Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor… 

Melike Kayabaşı Haber7.com - Kurumsal İletişim Sorumlusu
Haber 7 - Melike Kayabaşı
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
CHP'nin fonladığı Halk TV, DEM'e toz kondurmuyor
Selçuk Bayraktar'dan Milli Muharip Uçak KAAN açıklaması