Ateş Kuşları 24. Bölümüyle şok eden gelişme: Gülayşe bu acıya dayanabilecek mi?

ATV’nin merakla beklenen dizisi Ateş Kuşları, 24. bölümüyle ekranlara damga vurdu. Ateş Kuşları’nın 24. Bölümünde Feza’nın Nizam’ı öldürmesi ise akıllara durgunluk verdi. Peki, 25. Bölümde bizleri neler bekliyor?

Ateş Kuşları 24. Bölümüyle şok eden gelişme: Gülayşe bu acıya dayanabilecek mi?
Ateş Kuşları 24. Bölümüyle şok eden gelişme: Gülayşe bu acıya dayanabilecek mi?
GİRİŞ 23.09.2023 12:28 GÜNCELLEME 23.09.2023 12:33

Yapımı Mehmet Bozdağ’a, proje tasarımı ve senaryosu Ayşe Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdem’e ait olan Ateş Kuşları dizisinin yönetmenliğini Bülent İşbilen üstleniyor. ATV’nin severek takip edilen dizileri arasında yer alan Ateş Kuşları, 24. Bölümüyle dün ekranlardaydı. Birbiri ardına kesilmeyen heyecan dolu sahneleriyle 25. Bölümü merakla bekleniyor.

ATEŞ KUŞLARI 24. BÖLÜM

Gülayşe’nin okuma yazma bilmeyen bir sokak çocuğu olduğu gerekçesiyle vasilik kararına itiraz eden Nazmiye, mahkeme kararıyla iptal ettirdi. Mahkeme kararı üzerine Gülayşe, Nazmiye tarafından hem evden hem de şirketten çıkarıldı.

Gülayşe’nin halası Hacer, Barbaros’u Gülayşe’nin peşine takıp her gün nereye gittiği hakkında bilgi edinmesini istedi çünkü Gülayşe için endişelenmeye başlamıştı. Gülayşe’nin peşine takılan Barbaros, mola yerinde ders çalışırken yanına gidip oturdu.

Gülayşe’nin kovulduğunu öğrenen Barbaros, sinirinden ve üzüntüsünden elindeki cam şişeyi kırdı. Gülayşe, diploma alırsa babasının emanetine sahip çıkabileceğini düşünüyordu fakat Barbaros, Nazmiye ve Kara’nın çoktan şirket binasını elden çıkardığını açıkladı.

Feza, kardeşi Kara’yı kaybetmemek için tek çarenin mirasın tamamının Gülayşe’ye bırakılması gerektiğini düşünerek hastaneye Nizam’ın kaldığı odaya girdi. “Sen olmazsan, Kara da senin vasin olamaz. Miras da Gülayşe’nin olur. Zaten ölüyorsun, bırak da yardım edeyim.” diyerek Nizam’ı yastığıyla boğup öldürdü.

Gülayşe, babasının odasına geldiğinde ölmüş olduğunu fark eti ve dünyası başına yıkıldı. Gülayşe’nin acı dolu haykırışlarını duyan Barbaros hemen yanına koştu ve Gülayşe’ye yardımcı oldu.

ATEŞ KUŞLARI 25. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Gülayşe, babasının vefatından sonra büyük bir yıkımla karşılaşırken, Barbaros kutunun içerisinde bir silah gösterir ve “Babanın hediyesiydi bu bana…” der. Gülayşe gördüğü silah karşısında hayrete düşerken Barbaros “Yazık olacak…” diye cevap verir. Gülayşe babasına daha yeni kavuşmuşken kaybetmenin acısıyla başa çıkabilecek mi?

Beyzanur Özbostan Haber7.com - SEO Editör
Haber 7 - Beyzanur Özbostan

Editör Hakkında

1998'de İstanbul'da doğdu. Çamlıca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini tamamladıktan sonra Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya ve İletişim Sistemlerinden derece ile mezun oldu. Ardından Üsküdar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Medya ve Kültürel Çalışmaları bölümünde tam burslu olarak tezli yüksek lisansını yaptı. Üniversiteye devam ettiği yıllarda çeşitli kurs ve eğitimlerde lisans aldı. 2017'den 2022'ye kadar bir STK'da sosyal medya yöneticiliği görevini üstlendi. Günümüzde, haber7.com'da SEO haber editörü olarak görev yapmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
TTB'ye kayyım kararı milletin yüreğine su serpti!
İsrail'in katliam doktrini: Habsora