Kuruluş Osman 137.bölüm 2.fragmanında büyük savaş başlıyor! Hedefi için düğmeye bastı

Gerilimin her geçen gün giderek tırmandığı Kuruluş Osman 137.bölüm 2.fragmanında Osman Bey ile Yakup Bey arasında sultanlık savaşı başlarken Orhan Bey ile Mehmet Bey'i ciddi tehlike bekler.

GİRİŞ 21.11.2023 12:56 GÜNCELLEME 21.11.2023 12:56
Bu Habere 3 Yorum Yapılmış

ATV ekranındaki beşinci sezonunda da reytinglerin zirvesinde yer alan ve izleyiciden büyük ilgi gören Kuruluş Osman’ın 22 Kasım Çarşamba akşamı 20:00’de yayınlanacak olan 137. Bölümünde Orhan Bey ve Mehmet Bey, Kestel’de tekfurlara esir düşerken, Osman Bey ise Yakup Bey’e verdiği biadı geri alır.

TRT1, bir ismi daha dizisine kattı! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’la ününü yaymıştıTRT1, bir ismi daha dizisine kattı! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’la ününü yaymıştı

ORHAN BEY VE MEHMET BEY ESİR DÜŞTÜ!

Osman Bey ve Yakup Bey evlatlarının Kestel’de esir tutulduğunu öğrenir öğrenmez soluğu karargahta alırlar.

Kestel Tekfuru Orhan ve Mehmet’e karşılık Osman ve Yakup’tan kaleler ister. Yakup Bey kaleleri verme kararı alır. Osman Bey buna karşı çıkar.

OSMAN BEY’İN HEDEFİNDE KESTEL KALESİ VAR!

Osman Bey “Türk’ün ayak bastığı yer ona yurt olur” düsturuyla soğukkanlılığını korur. Hedefi hem Orhan’la Mehmet’i almak hem de Kestel’i fethetmektir.

OSMAN BEY VE YAKUP BEY YENİDEN KARŞI KARŞIYA!

Yakup Bey Mehmet’lerin esir düşmesinden Osman’ı mesul tutar. “Sen evvela sarayındaki haini bul” der. Osman Bey ve Yakup Bey arasında iyice büyüyen gerilim nereye varacaktır?

HOLOFİRA’NIN AKIBETİ NE OLACAK?

Alaeddin, Malhun Hatun’a saraydaki haini bulma haberini verir. Hainin Holofira olduğunu söyler. Bu meselenin arkasında Vasilis’in bir parmağı var mıdır? Holofira’nın hainliğinin arkasındaki sebep nedir?

ORHAN BEY VE MEHMET BEY KESTEL’DE NELER YAŞAYACAK?

Orhan Bey ve Mehmet Bey, Kestel Kalesi’nde işkence görmektedir. Tekfur Makranos’un arkasındaki gücün Üstat Gera olduğunu anlayabilecekler midir?

BALA HATUN’UN KARARI!

Bala Hatun ve Saadet Hatun karşı karşıya gelirler. Bala Hatun, kaleleri vermeyeceklerini söyleyerek Saadet Hatun ve Gonca Hatun’u zindana attırır. Artık ipler hepten kopmuştur.

YAKUP BEY, KALELERİ TEKFURA TESLİM EDECEK Mİ?

Yakup Bey, anlaşma masasına oturur. Osman Bey’e rağmen kaleleri tekfura verecek midir? Osman Bey şimdi ne yapacaktır?

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz

Editör Hakkında

1994’te İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2017’de İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 2017’den beri Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR 3
 • Realist 6 ay önce Şikayet Et
  Lise müsameresi
  Cevapla
 • Doğrucu Davut 6 ay önce Şikayet Et
  İlkokul üçüncü sınıfta buna benzer müsamereler yaptırmıştı arkadaşlar çocuklara. Tamam anladık senaryo gereği de, birazda tarihe bağlılık gerekmez mi?
  Cevapla
 • tamam 6 ay önce Şikayet Et
  aynısı hollywood baskılı olsaydı öyle demezdin.
  Cevapla
DİĞER HABERLER
AB'den Türkiye açıklaması: 200 milyar avroyu geçti
Şimşek: Müdahale etmeseydik 40 milyar dolar altın ithal edilecekti