Kızıl Goncalar 8. bölüm fragmanı yayınlandı: Meryem resmen gidiyor

Now TV'nin ses getiren dizilerinden biri olan Kızıl Goncalar dizisinin 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Cüneyd'in travmasının ne olduğunun açıklandığı bu bölümde Zeynep'in de Fransa'ya gidip gidemeyeceği büyük heyecan oluşturdu.

Kızıl Goncalar 8. bölüm fragmanı yayınlandı: Meryem resmen gidiyor
Kızıl Goncalar 8. bölüm fragmanı yayınlandı: Meryem resmen gidiyor
GİRİŞ 23.02.2024 19:35 GÜNCELLEME 23.02.2024 19:36
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Kızıl Goncalar 8. bölüm fragmanında ortalık fena karışıyor. Köşeye iyice sıkışan Meryem yaşadığı olaylar karşısında devlete giderek şikayette bulunacağını ifade ediyor. Naim Efendi ise Meryem'i Hatay'a geri gönderme konusunda oldukça kararlı. 

Hanım Anne Müyesser Hanım'ın da Naim Efendi ile işbirliği içine girip Meryem'i İstanbul'dan uzaklaştırmasında rol oynuyor. Diğer yandan Doktor Levent ise kızı Mira ile Zeynep arasında bir seçim yapmak zorunda kalıyor. 

Kızıl Goncalar 8. bölümüyle 27 Şubat Pazartesi 20.00'da Now Tv ekranında izleyici ile buluşacak. 

KIZIL GONCALAR'IN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Cüneyd, Zeynep'i memleketi Hatay'a götürmeye çalışırken geride kalanlar büyük bir kaosun içine sürüklendi. Meryem kızını, Sadi Hüdayi ise Cüneyd için oldukça endişelendi. Cüneyd ve Zeynep geri döndükten sonra ise Naim Efendi'nin kızı Zeynep üzerinden kurduğu baskı gündemdeydi.

Cüneyd'in travmasının; 'annesinin, gözlerinin önünde intihar etmesi' olduğu ortaya çıktı. Diğer yandan bu bölümde Cüneyd ile Levent'in sohbeti sırasında değinilen Epstein davası ise oldukça dikkat çekici bulundu. 

Zeynep'in Fransa'ya okumaya gitmesi hususunda ise yeni bir gelişme yaşandı. Zeynep Fransa'daki okula kabul edildi ancak annesi Meryem kabul edilmedi. Bundan dolayı annesini geride bırakan Zeynep Fransa'ya gitmek üzere uçağa gitti. Peki Zeynep Fransa'ya gidebilecek mi? 

Rabia Şekerci Güler Haber7.com - SEO Haber Editörü
Haber 7 - Rabia Şekerci Güler

Editör Hakkında

1995'te Konya'da dünyaya geldi. Elazığ Anadolu İmam Hatip Lisesini tamamladıktan sonra Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünden derece ile mezun oldu. Ardından Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri Ana Bilim Dalında yüksek lisans yaptı. Üniversiteye devam ettiği yıllarda edebiyat dergilerinde deneme ve metin yazarlığı yaptı. Yine aynı dönemde, yerel televizyon kanalında program sunuculuğu yaparak mesleki kariyerine ilk adımını attı. 2016'da başladığı internet gazeteciliği serüveninde birçok haber portalında editör olarak yer aldı. Günümüzde, haber7.com'da SEO haber editörü olarak görev yapmaktadır. Diğer yandan İnsicam Dergisi'nde yazmaktadır.
YORUMLAR 4
 • Güzide 1 ay önce Şikayet Et
  Dini yaşarken iyide filimde gösterilmesi niye ayıp dizi mükemmel
  Cevapla
 • Baha 1 ay önce Şikayet Et
  Bu dizi aile ve dini değerlerimizle alay ediyor
  Cevapla
 • Misafir 1 ay önce Şikayet Et
  Gerçekleri göstermesi dini ve aile değerlerleriyle alay etmek mi oluyor. Dini değerlerimizle kimler alay ediyor, bir düşünün isterseniz.
  Cevapla
 • biri 1 ay önce Şikayet Et
  bu diziyi bir ay önce taşa tutuyordunuz, şimdi neden reklamını yapıyorsunuz?
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Muhalefet medyasından Merkez Bankası'na operasyon girişimi!
İsrail Gazze'de soykırım yapması için PKK'yı da getirmiş! Katliam ortaklığı ifşa oldu