Kuruluş Osman 157.bölüm fragmanı: Ölüm ve evlilik! 2 gelişme ortalığı kasıp kavuracak

Nefeslerin tutularak seyredildiği Kuruluş Osman 157.bölüm fragmanında artık kılıçlar çekiliyor. Gerilim dolu anların yaşanacağı Kuruluş Osman'da Ahmet'in ölümüyle tüm dengeler altüst oluyor.

GİRİŞ 23.04.2024 13:45 GÜNCELLEME 23.04.2024 21:16
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Her sezon olduğu gibi 5.sezonunda da seyircisinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Kuruluş Osman'da ortalık karışıyor. Ahmet'in ansızın hayatını kaybetmesiyle Kayı Obası'nda gerilim zirveye tırmanır. Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde Alaeddin'in Gonca ile dünyaevine girmesinin ardından olaylar farklı bir boyut kazanır.

Now TV'den tepki toplayan karar! Korkma Ben Yanındayım seyircisi isyan bayrağını çektiNow TV'den tepki toplayan karar! Korkma Ben Yanındayım seyircisi isyan bayrağını çekti

OSMAN BEY’İN PLANI NEDİR?

Evladının canı tehlikede olan Osman Bey bütün oyunları bozmakta kararlıdır. Ulcay ile karşı karşıya gelen Osman Bey fitneyi bitirmek için nasıl bir plan kuracaktır?

BEYLER ARASINDA NELER YAŞANACAK?

Ahmet’in ölümü Kayı Obası’nda gerilime sebep olur, kılıçlar çekilir. Osman Bey kardeş kanı dökülmesine asla müsaade etmeyecektir. İbrahim Bey ve Yakup Bey’leri obada alıkoyar.

CANDAROĞULLARI’NIN İNTİKAM YEMİNİ

Melike Hatun ve İbrahim Bey olanlardan sonra çok öfkelidirler. Oğullarının intikamını almak için yemin ederler. Nasıl bir intikam planı kurmaktadırlar?

ALAEDDİN BEY VE GONCA HATUN EVLENİYOR

Osman Bey ve Bala Hatun kaçak haldeki Alaeddin ve Gonca’nın nikahını kıyarlar. Bu nikah nelere sebep olacaktır?

ORHAN VE MEHMET’İN MÜCADELESİ

Alaeddin ve Gonca’yı bulmakta kararlı olan Mehmet’in karşısına Orhan engeli çıkar. Orhan ve Mehmet arasındaki kıyasıya vuruşma nasıl sonuçlanacaktır?

ULCAY VE MEHMET BEY’İN BİRLİĞİ

Öte yanda Alaeddin Bey ve Gonca Hatun onları bekleyen Ulcay tehlikesine karşı nasıl mücadele edeceklerdir?

Mehmet, Yakup Bey’lerin esaretini bitirmesi için Ulcay’la anlaşır. Ulcay’ın onları kurtarma planı nedir? Ahmet’in mezarına gitmekte olan Osman Bey’i nasıl bir tehlike beklemektedir?

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz

Editör Hakkında

1994’te İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2017’de İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 2017’den beri Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR 2
  • vatansever** 3 hafta önce Şikayet Et
    fikirsiz fikri osmanlıyı seven için hiçte saçmalık değil..mükkemmel bir yapıt..
    Cevapla
  • Fikirsiz Fikri 3 hafta önce Şikayet Et
    Saçmalıklar komedyası olmuş hepten.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Hamaney'den Reisi açıklaması: Aksama olmayacak
Şimdiye kadar yaşamış en zengin firavundu! İlk kez yüzü görüntülendi...