Gelin dizisinde buzlar eriyor! Gözler Cihan'a çevrildi

Gelin'de, Cihan'ın Hançer'e karşı sert ve soğuk tavırları, yerini sahiplenici ve sevgi dolu tavırlara bırakmaya başlar. Mukadder Hanım'ın Hançer'e hakareti sonrası Cihan'ın annesine tavrı, Hançer'e aşık olduğunun bir göstergesi mi?

GİRİŞ 19.05.2024 10:03 GÜNCELLEME 19.05.2024 10:05

Hançer ile Cihan arasındaki buzlar erimeye devam ediyor. Mukadder Hanım, Hançer'e ağır hakaretler eder hatta el bile kaldırır. Bunu gören Cihan, annesinin karşısına dikilerek Hançer'e sahip çıkar. Hançer, Cihan'ın tavırlarına çok şaşırır ama içten içe de hoşuna gider.  Cihan ve Hançer gerçek bir karı koca olmaya mı başlıyor?

Aileleri için bir araya gelen Cihan ile Hançer’in sürprizlerle dolu öyküsü “Gelin” her  Cumartesi Pazar 19:00’da Kanal 7 ekranlarında…

Mehmet Küçükkahveci . Haber7.com - Güncel/Siyaset Sorumlu Editörü
Haber 7 - Mehmet Küçükkahveci .

Editör Hakkında

Orta ve lise eğitimini Kayseri'de tamamladı. Üniversite öğrenimini İstanbul Üniversitesi Coğrafya bölümünde tamamladı. 2008 yılında Haber7.com'da gazetecilik mesleğine ilk adımını attı. 15 yıllık profesyonel editörlük kariyerinde tüm kategorilerde görev yaptı. Meslek hayatına Haber7.com'da 'Güncel/Siyaset Sorumlu Editörü' olarak devam etmektedir.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Görücüye çıktı! Savaşın seyrini değiştirebilir
7 asır sonra durmuştu, 85 yılın ardından yeniden hareket etti