Divane Gönlüm 15.bölüm fragmanı: Tehlike zilleri çalıyor! Tuzağına düşüyor

Divane Gönlüm 15.bölümde, Nagin ve Harun'un evliliğini bitirmekte kararlı olan Sultan, Harun'un eski sevgilisini kullanarak sinsi oyunlar oynamaya başlar. Harun ise farkında olmadan bu tuzağa düşmüştür bile. Nagin ve Harun'un evliliği tehlikede mi?

GİRİŞ 11.06.2024 13:01 GÜNCELLEME 11.06.2024 13:01

Divane Gönlüm 15.bölümde Sultan, patronluğunun avantajını kullanarak evlilik yıldönümünde Harun'un eve gitmesini engeller. Harun, Nagin'e yıldönümlerinde bir yüzük almıştır fakat o yüzüğü düşürür. Düşen yüzüğü ise Harun'un eski sevgilisi parmağına takar ve bu durum Nagin'in kulağına gider. Olanları açıklamaya çalışan Harun, evliliğini kurtarabilecek mi?

Bambaşka hayatlar süren Nagin ve Sultan’ın yaşadığı trajik aşk hikayesi “Divane Gönlüm” hafta içi her gün 14:40'da Kanal 7’ de...

Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor.

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz

Editör Hakkında

1994’te İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2017’de İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 2017’den beri Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
İran'da son seçim anketi! Başörtüsü çıkışıyla gündem olmuştu! Zirveye yerleşti
Son dakika: Kırmızı kategorideki teröristler etkisiz hale getirildi!