Kan Çiçekleri 336.bölüm fragmanında Dilan vuruluyor! Ölümle burun buruna...

Kan Çiçekleri 336.bölümde Dilan, Baran'ın hain Hasan'ı öldürmemesi için çırpınırken kendisi kurşunların hedefi olur. Hasan, sinsice yaklaşarak Dilan'ı Baran'ın gözleri önünde vurur. Çılgına dönen Baran, sevdiğini kurtarabilecek mi?

GİRİŞ 11.06.2024 13:21 GÜNCELLEME 11.06.2024 13:21

Kan Çiçekleri 336.bölümde Baran, Hasan'ın yaptıklarının bedelini ödemesi için ölmesi gerektiğini düşünür. Dilan ise Baran'ın başka bir ceza vermesi için ona engel olmaya çalışır. Azade Karabey'den yardım isteyen Dilan, Baran'ı durdurmakta kararlıdır. Dilan, Hasan'ın hayatını kurtarmaya çalışırken Hasan'ın onu vuracağından haberi yoktur. Gizlice Dilan ve Baran'ın yanına sokulan Hasan, Dilan'ı vurur. Dilan, yaşayacak mı?

Kanla yoğurulan evlilikleri gerçek bir aşka dönüşen Dilan ve Baran’ın heyecan dolusu öyküsü Kan Çiçekleri ile hafta içi her gün 16:20’de Kanal 7 ekranlarında…

Kanal 7 ekranlarının heyecanla izlenen dizisi  Kan Çiçekleri ikinci sezonuyla izleyicisini ekrana kilitlemeye devam ediyor. Başrollerini Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel’in üstlendiği Kan Çiçekleri nefes kesecek yeni bölümleriyle gün ortasına renk katıyor.

Ekranların sevilen dizisi Kan Çiçekleri aşk ve özlem dolu bölümleriyle Kanal 7’deki yerini alıyor. Kan davasını bitirmek için yolları kesişen Baran ve Dilan’ın büyük bir aşka dönüşen öyküsü, yepyeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkıyor.

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz

Editör Hakkında

1994’te İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2017’de İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 2017’den beri Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Trabzonspor transfer olan Ozan Tufan'ın ilk hamlesi Fenerbahçelileri çılgına döndürdü
TFF'den Arda Güler-Montella açıklaması!