Rüzgarlı Tepe 117.bölüm fragmanında Alper'in gözünü kan bürüyor! Ölecek mi?

Rüzgarlı Tepe 117.bölümde Halil yaşam savaşı verirken, Zeynep'in acı çığlıkları hastaneyi inletir. Halil'i bir an olsun yalnız bırakmaya Zeynep, Halil'le yeniden başlamak için dualar eder fakat Alper hala vazgeçmemiştir.

GİRİŞ 11.06.2024 13:41 GÜNCELLEME 11.06.2024 13:41

Rüzgarlı Tepe 117.bölümde Zeynep'in kaza geçirdiğinde yattığı yatakta şu an Halil yatar. Pencerenin ardında olan bu sefer Zeynep'tir ve gözyaşları içinde Halil'in uyanmasını bekler. Halil'in kıyafetlerini koklayan Zeynep, onu ne kadar sevdiğini kaybetme noktasına gelince anlar.

Alper ise bu durumu fırsata çevirip Zeynep'e destek olma bahanesiyle dokunmaya kalkar ve tokadı yer. Bunun üzerine deliye dönen Alper, Halil'in odasına girerek onu boğmaya kalkar. Alper'e kim engel olacak?

Başrollerini Gökberk Yıldırım ve Cemre Arda’nın paylaştığı “Rüzgarlı Tepe” dizisi, intikam duygusuyla dolu bir gencin zorluklarla geçen hayatı ile ailesinin gözünden bile sakındığı bir genç kızın bilinmezliklerle dolu öyküsüyle izleyicilerini ekran başına kilitliyor.

Dram dolu bir hayattan bilinmez bir aşk hikayesine uzanan Halil ve Zeynep’in öyküsü "Rüzgarlı Tepe" hafta içi her gün 21:20'de Kanal 7’de…

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz

Editör Hakkında

1994’te İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2017’de İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 2017’den beri Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Cami tuvaletindeki sabunluğu çaldı, Passat'la kaçtı
İsrail'de asker krizi! Halkı ayaklandıracak karar resmen onaylandı