Kan Çiçekleri 337.bölüm fragmanı: Baran'dan sürpriz ziyaret! Kozunu oynuyor

Kan Çiçekleri 337.bölümde Baran, Dilan ve babaannesinin bir şeyler çevirdiğini anlar. Baran, Dilan'ın onu korumak için yaptığını bilir fakat ona zarar gelmemesi için bu işlerden uzak durmasını söyler. Dilan'ın ise vazgeçmeye hiç niyeti yoktur.

GİRİŞ 12.06.2024 12:15 GÜNCELLEME 12.06.2024 12:15

Kan Çiçekleri 337.bölümde Baran, Hasan'ı her yerde ararken, Azade Hanım ve Dilan, onunla gizli gizli telefonda görüşür. Dilan, Baran'ı intikam duygusundan vazgeçirmeye çalışırken o çoktan hapiste olan Cevahir'i ziyarete gitmiştir bile. Cevahir'e küçük bir sürprizi olduğunu söyleyen Baran, hangi kozunu oynuyor?

Kanla yoğurulan evlilikleri gerçek bir aşka dönüşen Dilan ve Baran’ın heyecan dolusu öyküsü Kan Çiçekleri ile hafta içi her gün 16:20’de Kanal 7 ekranlarında…

Kanal 7 ekranlarının heyecanla izlenen dizisi  Kan Çiçekleri ikinci sezonuyla izleyicisini ekrana kilitlemeye devam ediyor. Başrollerini Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel’in üstlendiği Kan Çiçekleri nefes kesecek yeni bölümleriyle gün ortasına renk katıyor.

Ekranların sevilen dizisi Kan Çiçekleri aşk ve özlem dolu bölümleriyle Kanal 7’deki yerini alıyor. Kan davasını bitirmek için yolları kesişen Baran ve Dilan’ın büyük bir aşka dönüşen öyküsü, yepyeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkıyor.

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz

Editör Hakkında

1994’te İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2017’de İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 2017’den beri Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
İşte mama lobisi bunu savunuyor! Başıboş sokak köpeği çocuğa dehşeti yaşattı
İsrail'de 75 yıl sonra bir ilk: Ülke karışacak!