Kan Çiçekleri 338.bölüm fragmanı: Hasan yakalandı mı? Baran, izini buluyor!

Kan Çiçekleri 338.bölümde, Baran ve Dilan fikir konusunda zıtlaşmaya devam ederken, Baran ve Kudret babanın arasındaki küslük devam eder. Dilan ise barışmaları konusunda Baran'ı ikna etmeye çalışır. Baran, Kudret babayı affedecek mi?

GİRİŞ 13.06.2024 11:23 GÜNCELLEME 13.06.2024 11:23

Kan Çiçekleri 338.bölümde Dilan, kendi yoluna gideceğini söyleyerek Baran'a rest çeker. Baran ise onu bırakmaz ancak Hasan'ı da affedemeyeceğini söyler. Kudret baba üzüntüsünden evden ayrılırken, Baran sessiz kalır. Hasan'ın izini bulan Baran, kulübeyi basarak silahını doğrultur. Hasan, yakalandı mı?

Kanla yoğurulan evlilikleri gerçek bir aşka dönüşen Dilan ve Baran’ın heyecan dolusu öyküsü Kan Çiçekleri hafta içi her gün 16:20’de Kanal 7 ekranlarında…

Kanal 7 ekranlarının heyecanla izlenen dizisi  Kan Çiçekleri ikinci sezonuyla izleyicisini ekrana kilitlemeye devam ediyor. Başrollerini Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel’in üstlendiği Kan Çiçekleri nefes kesecek yeni bölümleriyle gün ortasına renk katıyor.

Ekranların sevilen dizisi Kan Çiçekleri aşk ve özlem dolu bölümleriyle Kanal 7’deki yerini alıyor. Kan davasını bitirmek için yolları kesişen Baran ve Dilan’ın büyük bir aşka dönüşen öyküsü, yepyeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkıyor.

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz

Editör Hakkında

1994’te İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2017’de İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 2017’den beri Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Trump, suikast girişimin ardından ilk kez halk karşısına geçti! Alkışlarla karşılandı...
Emekliye ek zamda son dakika gelişmesi!