Esaret 359.bölüm fragmanında çifte düğün mü var? Yangın bile durduramadı!

Esaret 359.bölümde Neva, bu evliliği engellemek için Hira'yı hedef alarak yalıda yangın çıkarır. Yangından şans eseri kurtulan Hira'nın korkusu gözlerinden okunur fakat Orhun onu her zaman ki yalnız bırakmaz ve Hira ile evlenmekte kararlıdır.

GİRİŞ 13.06.2024 12:01 GÜNCELLEME 13.06.2024 12:01

Esaret 359.bölümde Neva'nın çıkardığı yangın, Orhun ve Hira'yı durduramaz. Ne olursa olsun Hira ile evleneceklerini söyleyen Orhun, yangının kasıtlı çıkarıldığını da anlar. Öte yandan Nurşah, evliliğe hazır olduğunu söyleyerek Kenan'a mutlu haberi verir. Çifte düğün mü var?

Hira ve Orhun’un çölde başlayan ve sonra sonsuz bir karanlığa boğulan aşkı, bu sezon da izleyiciye heyecan dolu anlar yaşatıyor. Birbirlerini karanlıkların içinden çıkaran Orhun ve Hira’nın heyecan dolu öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de...

Ekranların sevilen dizisi Esaret ikinci sezonuyla kaldığı yerden bomba gibi devam ediyor. Hira’yı kaybetmenin acısıyla yeniden ketum biri haline dönen Orhun ve büyük bir bilinmezliğin içerisinde sürüklenen Hira’nın yarım kalan hikayesi izleyiciyi ekran başına kilitliyor.

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz

Editör Hakkında

1994’te İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2017’de İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 2017’den beri Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Azerin Bozkurt yaptı! Cumhurbaşkanı Erdoğan gururla alkışladı
Trump'n suikastçisi kötü nişancı olduğu için lise atış takımına alınmamış