Kan Çiçekleri 339.bölüm fragmanı: Hasan'dan Dilan'a kurşun! Silahını ateşledi

Kan Çiçekleri 339.bölümde Dilan ve Azade Hanım, Hasan'a haber uçurur. Baskından eli boş dönen Baran ise Hasan'ın konağa gizlice geldiğini görür görmez silahına davranır fakat Hasan önce davranarak silahını ateşler.

GİRİŞ 14.06.2024 11:08 GÜNCELLEME 14.06.2024 11:08

Kan Çiçekleri 339.bölümde Baran'ın onu Hasan'ı öldürerek hapse girmesini istemeyen Dilan ve Azade Hanım, Hasan'ın oyununa gelir. Konağa gizlice giren Hasan, yakalandığını anlayınca Azade'yi rehin alarak silahını ateşler. Dilan ve bebeğinin olduğu odanın camına isabet eden kurşunla birlikte Dilan'ın çığlıkları duyulur. Dilan ve bebeği vuruldu mu?

Kanla yoğurulan evlilikleri gerçek bir aşka dönüşen Dilan ve Baran’ın heyecan dolusu öyküsü Kan Çiçekleri ile hafta içi her gün 16:20’de Kanal 7 ekranlarında…

Kanal 7 ekranlarının heyecanla izlenen dizisi  Kan Çiçekleri ikinci sezonuyla izleyicisini ekrana kilitlemeye devam ediyor. Başrollerini Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel’in üstlendiği Kan Çiçekleri nefes kesecek yeni bölümleriyle gün ortasına renk katıyor.

Ekranların sevilen dizisi Kan Çiçekleri aşk ve özlem dolu bölümleriyle Kanal 7’deki yerini alıyor. Kan davasını bitirmek için yolları kesişen Baran ve Dilan’ın büyük bir aşka dönüşen öyküsü, yepyeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkıyor.

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz

Editör Hakkında

1994’te İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2017’de İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 2017’den beri Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Şehidin oğlu böyle seslendi: Bunlar bizim asker değil mi? Bize niye ateş ettiler?
Hizbullah İsrail'in askeri üslerini vurdu