Evlat 4.bölüm fragmanında kriz patlak verdi! Miras kavgası aileyi birbirine düşürüyor

Evlat 4.bölümde, miras kavgası baş göstermiş ve aileyi birbirine düşürmüştür. Eşinin telkinleriyle hareket eden Adnan, babasına evini Muskan'a devretmesi halinde emekli tazminatını istediğini söyler. Adnan istediğini alacak mı?

GİRİŞ 20.06.2024 11:39 GÜNCELLEME 20.06.2024 11:39

Evlat 4.bölümde Adnan'ın saygısızca talepte bulunması annesini oldukça üzer. Gözyaşlarına boğulan annesi Adnan'ı oradan kovar. Bilal ise abisine tepki göstererek oradan gitmesini söyler.

Anne ve babaları hayattayken miras derdine düşün kardeşlerin içler acısı durumu ebeveynlerini oldukça hayal kırıklığına uğratır. Celal ve Zekiye aile içindeki karmaşayı durdurabilecek mi?

Çocuklara bırakılabilecek en büyük mirasın karakter ve manevi değerler olduğunu anlatan “Evlat”, hafta içi her gün 14:40'da Kanal 7’ de...

Yayınlandığı dönemde Pakistan’da büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Aulaad dizisi, Evlat adıyla Türk izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Evlat, çocuklarını büyük değerlerle, iyi bir eğitimle ve özveriyle yetiştiren Prof. Celal ve eşi Zekiye’nin evlatları tarafından maruz kaldığı muameleyi dramatik bir şekilde konu ediyor.

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz

Editör Hakkında

1994’te İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2017’de İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 2017’den beri Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Şehitler rahmet ve minnetle anıldı: 90 bin camide sela okundu!
Şaşırmamak elde değil! Dünyanın en eski memelisi Adana'da görüntülendi