Kan Çiçekleri 344.bölüm fragmanında Hasan yakalanıyor mu? Baran büyük tuzak kuruyor!

Kan Çiçekleri 344.bölümde Baran, eşi ve oğlunu korumak için her şeyi yapar. Cevahir ve onun satın aldığı Hasan'la hesabı bitmeyen Baran, yeni bir plan yaparak onu uygulamaya koyar. Hasan'ı köşeye sıkıştıran Baran, onu yakalamayı başardı mı?

GİRİŞ 21.06.2024 11:28 GÜNCELLEME 21.06.2024 11:28

Kan Çiçekleri 344.bölümde Baran ve Dilan, bu yorucu günlerin arasında baş başa kalıp yenilenmeyi de ihmal etmezler. Birlikte fidan diken güzel çift, birbirlerine bağlılıklarını her geçen gün arttırırlar. Öte yandan zekice bir planla Hasan'ı tuzağa düşürmeyi düşüren Baran, sonunda intikamını alıyor mu?

Kanla yoğurulan evlilikleri gerçek bir aşka dönüşen Dilan ve Baran’ın heyecan dolusu öyküsü Kan Çiçekleri ile hafta içi her gün 16:20’de Kanal 7 ekranlarında…

Kanal 7 ekranlarının heyecanla izlenen dizisi  Kan Çiçekleri ikinci sezonuyla izleyicisini ekrana kilitlemeye devam ediyor. Başrollerini Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel’in üstlendiği Kan Çiçekleri nefes kesecek yeni bölümleriyle gün ortasına renk katıyor.

Ekranların sevilen dizisi Kan Çiçekleri aşk ve özlem dolu bölümleriyle Kanal 7’deki yerini alıyor. Kan davasını bitirmek için yolları kesişen Baran ve Dilan’ın büyük bir aşka dönüşen öyküsü, yepyeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkıyor.

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz

Editör Hakkında

1994’te İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2017’de İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 2017’den beri Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
ABD ordusu Suriye'deki üssüne takviye gönderdi
Özgür Özel'den 15 Temmuz çıkışı: Oturduğu yerden 'tiyatro' diyenler var...