Esaret 367.bölüm fragmanı: Neva sinsiliklerinden vazgeçmiyor! Planını devreye soktu

Esaret 367.bölümde Orhun ve Hira'nın evlenmesi bile Neva'yı vazgeçirememiştir. Hala sinsi planlarına devam eden Neva, Hira'yı öldürme peşindedir. Korkut'a sabretmesi gerektiğini söyleyen Neva'nın yeni planı ne?

GİRİŞ 25.06.2024 13:27 GÜNCELLEME 25.06.2024 13:27

Esaret 367.bölümde Orhun ve Hira'nın evliliği çok güzel şekilde ilerlerken kaynana Afife yine moral bozacak bir şey yapmayı başarır. Orhun'un kahvaltı adetinin değiştiğini gören Afife laf sokmaya çalışırken Orhun, "Bundan sonra böyle" diyerek noktayı koyar. Öte yandan Afife, Hira'nın sevdiği çiçeği bulunduğu yerden kaldırır fakat Orhun o çiçeğin evin her yerinde yaşayabileceğini söyleyerek yine sevdiğinden yana tavır alır.

Hira ve Orhun’un çölde başlayan ve sonra sonsuz bir karanlığa boğulan aşkı, bu sezon da izleyiciye heyecan dolu anlar yaşatıyor. Birbirlerini karanlıkların içinden çıkaran Orhun ve Hira’nın heyecan dolu öyküsü Esaret ile hafta içi her gün 19:00’da Kanal 7’de...

Ekranların sevilen dizisi Esaret ikinci sezonuyla kaldığı yerden bomba gibi devam ediyor. Hira’yı kaybetmenin acısıyla yeniden ketum biri haline dönen Orhun ve büyük bir bilinmezliğin içerisinde sürüklenen Hira’nın yarım kalan hikayesi izleyiciyi ekran başına kilitliyor.

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz

Editör Hakkında

1994’te İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2017’de İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 2017’den beri Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Ev sahiplerinin kiracılara yeni dayatmaları: GBT, KKB, findeks raporu
Hizbullah İsrail'in askeri üslerini vurdu