Kanal 7'den Nefes dizisi geliyor! Etkileyici hikayesiyle ekran başına kilitleyecek

Kanal 7 ekranlarında sürükleyici bir proje daha yayın hayatına adım attı. Farklı dünyaların insanları olan Ujala ve Kiran’ın hikayesinin anlatıldığı “Siyani” isimli Pakistan dizisi, “Nefes” adıyla Kanal 7 izleyicisiyle buluşuyor.

GİRİŞ 11.07.2024 09:05 GÜNCELLEME 11.07.2024 09:06
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Birbirine tamamen zıt karakterlere sahip iki genç kızın ilginç öyküsü Siyani, Nefes ismiyle Kanal 7 ekranlarına geldi. Ujala, kız kardeşiyle birlikte teyzesinin yanında yaşayan iyi niyetli, terbiyeli ve güzel ahlaklı bir kızdır.

Ujala, kendi ayaklarının üzerinde durmak isteyen ve maddiyattan çok sevgi, saygı gibi manevi değerlere önem veren birisidir. Ujala’nın kuzeni Kiran ise onun aksine büyük hayalleri olan, gözü yükseklerde kibirli ve bencil halleriyle dikkat çeker. Orta gelir seviyesine sahip bir aileye mensup olan Kiran, varlıklı birisiyle evlenip kısa yoldan zengin olma peşindedir.

Kiran, katıldığı bir davette zengin ve nüfuzlu bir ailenin çocuğu olan Zarbab ile göz göze gelir. Zarbab, Kiran’a ilk görüşte aşık olmuştur. Kiran da ondan hayli etkilenmiştir fakat Zarbab’a karşı saf duygularla yaklaşmaz çünkü onu kurtuluş anahtarı olarak görür. Zarbab’ı etkilemek için yalan üzerine bir ilişki inşa eden Kiran, gerçekleri daha ne kadar saklayabilecek? Öte yandan hayallerinden mahrum kalan Ujala, hak ettiği sevgiyi ve değeri görebilecek mi?

Hayallerin savaştığı bu hikayede iyilik mi yoksa kötülük mü kazanacak? “Nefes” 9 Temmuz Salı’dan itibaren hafta içi her gün 14:15'te Kanal 7 ekranlarında…

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz

Editör Hakkında

1994’te İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2017’de İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 2017’den beri Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR 4
 • dadaş 1 hafta önce Şikayet Et
  rüzgarlı tepe
  Cevapla
 • Mustafa 1 hafta önce Şikayet Et
  Abi böyle şakalar yapma.
  Cevapla
 • temel 1 hafta önce Şikayet Et
  india kore dizileri tam uyar bize uykun gelmez ise bak bes dk demek uyur kalirsin
  Cevapla
 • albay 1 hafta önce Şikayet Et
  hind dizisi mi ekrana kilitleyecek bizi?
  Cevapla
DİĞER HABERLER
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan TFF Başkanı Hacıosmanoğlu'na tebrik
Rusya'dan ABD'ye karşı nükleer füze adımı