Esaret 378.bölüm fragmanı: Kenan yaşıyor mu? Orhun'u bekleyen büyük tehlike...

Esaret 378.bölümde Orhun hakim karşısındayken Kenan ve Nurşah görüntülere ulaşmanın peşindedir. Kenan görüntülere ulaşmayı başarır fakat tetikçiyi bir anda karşısında bulur. Aralarında yaşanan arbede sonrası silah sesleri duyulur. Kenan vuruldu mu?

GİRİŞ 10.07.2024 11:37 GÜNCELLEME 10.07.2024 11:37

Esaret 378.bölümde Orhun mahkemeye çıkmadan önce hastaneye sevk edilir. Hastanede Hira'yı gören Orhun onsuz günlerin çok zor geçtiğini ima eder. Hira ise onun eve dönmesini dört gözle bekler. Öte yandan, Kenan görüntülere ulaşır fakat tetikçi ona silah çeker. Afife ise görüntülerin duruşmaya getirilmemesinden dolayı tedirgindir. Kenan yaşıyor mu? Orhun için her şey bitti mi?

Birbirlerini karanlıkların içinden çıkaran Orhun ve Hira’nın heyecan dolu öyküsü Esaret, sezonun final bölümüyle bu akşam 19:00’da Kanal 7’de…

Kanal 7 ekranlarının heyecanla izlenen dizisi  Kan Çiçekleri ikinci sezonuyla izleyicisini ekrana kilitlemeye devam ediyor. Başrollerini Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel’in üstlendiği Kan Çiçekleri nefes kesecek yeni bölümleriyle gün ortasına renk katıyor.

Ekranların sevilen dizisi Kan Çiçekleri aşk ve özlem dolu bölümleriyle Kanal 7’deki yerini alıyor. Kan davasını bitirmek için yolları kesişen Baran ve Dilan’ın büyük bir aşka dönüşen öyküsü, yepyeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkıyor.

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz

Editör Hakkında

1994’te İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2017’de İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 2017’den beri Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
ABD Başkan adayı Donald Trump'ın mitingine silahlı saldırı! Trump yaralandı
Eli kanlı cuntacılardan inkar ve yalan bombardımanı: Darbeye değil arsa bakmaya gitmişler!