Öylesine Derin 10.bölüm fragmanı: Mirab, Murtasım'la mı gidecek? Kritik karar...

Öylesine Derin 10.bölümde Murtasım hastanede iyileşmeye çalışırken, Mirab kayınvalidesi tarafından evden kovulur. Gerçeği öğrenen Murtasım, Mirab'ın kolundan tuttuğu gibi eve götürür. Kayınvalidesi, Mirab'ı tekrar eve kabul edecek mi?

GİRİŞ 10.07.2024 11:51 GÜNCELLEME 10.07.2024 11:51

Öylesine Derin 10.bölümde Mirab'ın evden kovulmasının ardından babası Enver, kızı giderse kendisinin de kalmayacağını söyleyerek onunla birlikte ayrılır. Murtasım ise hastanedeyken Mirab'ın onu ziyaret etmemesine içerler hatta evden kendi rızasıyla ayrıldığını düşünür. Çok geçmeden gerçeği öğrenen Murtasım, Mirab'ın kolundan tutarak gitmesini engeller. Mirab, direnecek mi yoksa Murasım'la mı gidecek?

Nefretle başlayan bir evlilik aşka dönüşebilir mi? Bambaşka hayatların ani bir kararla birleştiği bir hikaye “Öylesine Derin”, hafta içi her gün 21:20’de Kanal 7’de…

Kanal 7, yepyeni bir Pakistan dizisiyle izleyenlerini ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. Pakistan’da çok sevilen Tere Bin dizisi, Öylesine Derin ismiyle dizi severlerin karşısına çıkıyor. Öylesine Derin; güçlü ve nüfuzlu bir ailenin çocuğu olan Murtasım ve sıradan bir ailenin biricik prensesi Mirab’ın nefret, ıstırap ve aşk üçgeni arasında kalmış hikayesini anlatıyor.

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz

Editör Hakkında

1994’te İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2017’de İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 2017’den beri Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
EURO 2024 finali TRT'de! İspanya - İngiltere: Muhtemel 11'ler
Erdoğan sözleri tepki çekmişti! Yeniden Refah'ta istifa kararı