Nefes 2.bölüm fragmanı: Kiran'ın kirli oyunu! İftira atılan Ujala aklanabilecek mi?

Nefes 2.bölümde Ujala çamaşır asarken onu gözetleyen kişiyi Kiran görür ve onunla arasında bir şey olup olmadığını sorar. Ujala ise Kiran'ı sert bir dille uyarır fakat Kiran'ın ona sinsi bir oyun oynayacağından habersizdir.

GİRİŞ 10.07.2024 12:04 GÜNCELLEME 10.07.2024 12:04

Nefes 2.bölümde Ujala terasta çamaşır asarken onu gözetleyen birisinin olduğunu fark eder. O kişiyi Kiran da görür ve Ujala'yı sinirlendirecek sorular sormaya başlar. Ujala ise böyle şeyleri sevmediği için Kiran'ı uyarır.

Kiran ise Ujala'ya kinlenir ve onu kirli bir oyun oynar. Ujala'yı gözetleyen kişiye bir mesaj gönderir ve onu terasa çağırır. Ujala ise birden karşısında beliren adamı görünce paniğe kapılır. O esnada evi ayağa kaldıran teyzesi ise herkesi terasa toplar ve Ujala'ya iftira atar. Ujala gerçeği nasıl kanıtlayacak?

Kanal 7 ekranlarında sürükleyici bir hikaye başlıyor. Birbirine tamamen zıt karakterlere sahip iki genç kızın ilginç öyküsü Siyani, Nefes ismiyle Kanal 7 ekranlarına geliyor. Farklı dünyaların insanları olan Ujala ve Kiran’ın hikayesinin anlatıldığı “Siyani” isimli Pakistan dizisi, “Nefes” adıyla Kanal 7 izleyicisiyle buluşacak.

Hayallerin savaştığı bu hikayede iyilik mi yoksa kötülük mü kazanacak? “Nefes” 9 Temmuz Salı’dan itibaren hafta içi her gün 14:15'te Kanal 7 ekranlarında…

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz

Editör Hakkında

1994’te İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2017’de İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 2017’den beri Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Eski İsrail Başbakanı: Netanyahu tutuklanacak, İsrail yargılanacak
15 Temmuz gazisi Ayanoğlu: Şehadeti bir milimle kaçırdım!