Nefes 3.bölüm fragmanı: Kiran, Ujala’nın parasına kondu! Kıskançlık krizi sonrası…

Nefes 3.bölümde Kiran ve annesi oynadıkları sinsi oyun hakkında konuşurken babaanne her şeyi duyar ve onlara tepki gösterir. Öte yandan Kiran, Ujala'ya çıkan bonus parasını numaraları değiştirerek kendi üzerine alır. Ujala ne yapacak?

GİRİŞ 11.07.2024 11:08 GÜNCELLEME 11.07.2024 11:08

Nefes 3.bölümde Ujala'ya çıkan bonus parası, Kiran'ı kıskançlık krizine sokar. Gizlice numaraları değiştiren Kiran, Ujala'nın parasını alır. Ujala ise Kiran'ın sayıların değiştirdiğini anlar fakat Kiran inkar eder. Ujala parasını Kiran'dan alabilecek mi?

Kanal 7 ekranlarında sürükleyici bir hikaye başlıyor. Birbirine tamamen zıt karakterlere sahip iki genç kızın ilginç öyküsü Siyani, Nefes ismiyle Kanal 7 ekranlarına geliyor. Farklı dünyaların insanları olan Ujala ve Kiran’ın hikayesinin anlatıldığı “Siyani” isimli Pakistan dizisi, “Nefes” adıyla Kanal 7 izleyicisiyle buluşacak.

Hayallerin savaştığı bu hikayede iyilik mi yoksa kötülük mü kazanacak? “Nefes” 9 Temmuz Salı’dan itibaren hafta içi her gün 14:15'te Kanal 7 ekranlarında…

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz

Editör Hakkında

1994’te İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2017’de İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 2017’den beri Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Fenerbahçe, Maximin'i İstanbul'a getiriyor
Galatasaray milli yıldız için görüşmelere başladı!