Öylesine Derin 11.bölüm fragmanı: Murtasım’dan Mirab’a romantik sürpriz! Onu etkiliyor

Öylesine Derin 11.bölümde Murtasım, Mirab'a romantik bir sürpriz yapar ve onu etkilemeyi başarır. Platonik aşığı hala kızı ise kıskançlık krizine girer ve elektrikleri keser fakat bu durum çiftin gecesini mahvetmeye yetmez.

GİRİŞ 11.07.2024 11:20 GÜNCELLEME 11.07.2024 11:20

Öylesine Derin 11.bölümde Murtasım, annesinin evden kovduğu Mirab'ı elinden tuttuğu gibi geri getirir ve göz kamaştırıcı romantik bir sürpriz yapar. Mirab bu jestten çok etkilenir. Sadece ortamın güzelliği değil Murtasım'ın sözleri de geceye damgasını vurur. Mirab'a sevgi dolu sözler yağdıran Murtasım, onu dansa kaldırır. Mirab ve Murtasım'ın aşkı büyüyor mu?

Nefretle başlayan bir evlilik aşka dönüşebilir mi? Bambaşka hayatların ani bir kararla birleştiği bir hikaye “Öylesine Derin”, hafta içi her gün 21:20’de Kanal 7’de…

Kanal 7, yepyeni bir Pakistan dizisiyle izleyenlerini ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. Pakistan’da çok sevilen Tere Bin dizisi, Öylesine Derin ismiyle dizi severlerin karşısına çıkıyor. Öylesine Derin; güçlü ve nüfuzlu bir ailenin çocuğu olan Murtasım ve sıradan bir ailenin biricik prensesi Mirab’ın nefret, ıstırap ve aşk üçgeni arasında kalmış hikayesini anlatıyor.

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz

Editör Hakkında

1994’te İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2017’de İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 2017’den beri Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
2024 YKS sonuçları açıklandı! İşte Türkiye'nin birincileri...
Herkes altın dolu bu mağarayı arıyor! Tarihin çözülemeyen 8 sırrı