Her Halimle Sev 4.bölüm fragmanı: Sonam’ın yalanı ortaya mı çıkıyor? Nefesler tutuldu!

Her Halimle Sev 4.bölümde Savi kendisine doğum günü partisi yapıldığını düşünerek sürpriz odasına gider. Nityam ise onu Sonam sanarak kolye takar. O esnada içeri giren aile üyeleri şaşkına uğrar. Nityam ve Savi bu durumu nasıl açıklayacak?

GİRİŞ 11.07.2024 11:29 GÜNCELLEME 11.07.2024 11:29

Her Halimle Sev 4.bölümde Sonam'ın yalanı üzerine yanlış anlaşılmalar birbirini kovalar. Sonam, ailesinin partiye gelmesinden çok rahatsız olur çünkü yalanı her an ortaya çıkabilir.

Savi ise kendisine parti yapıldığını düşünerek gizlice sürpriz odasına girer. O esnada içeri giren Nityam, Savi'yi Sonam zannederek ona aldığı kolyeyi takar. O esnada aile üyeleri sürpriz diye bağırarak içeri girer fakat karşılarında Sonam yerine Savi'yi  görünce şaşkına uğrarlar. Sonam'ın yalanı ortaya mı çıkıyor?

Kanal 7 ekranlarına soluksuz izlenecek bir dizi daha geliyor. Yayınlandığı dönemde Hindistan’da oldukça geniş bir hayran kitlesine ulaşan Saavi Ki Savaari dizisi, Her Halimle Sev adıyla Kanal 7 izleyicisiyle buluşuyor. Mücadeleci genç bir kız ile başarılı bir iş adamı olan Nityam’ın yürek ısıtan hikayesi Her Halimle Sev, hafta içi her gün 16:00’da Kanal 7’de!

Kübra Yılmaz Haber7.com - SEO Editörü
Haber 7 - Kübra Yılmaz

Editör Hakkında

1994’te İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 2017’de İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun oldu. 2017’den beri Kanal7 Medya Grubu’na bağlı Haber7.com bünyesinde ‘SEO Editörü’ unvanıyla görev yapmaktadır.
YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
29 Mayıs Üniversitesi'nde mezuniyet coşkusu
Erdoğan'ın çağrısı sonrası Esed'den yeni 'Türkiye' açıklaması! Dikkat çeken sözler...