Mihraç Ural'ın o fotoğrafı 2013 yılından

Geçtiğimiz gün öldürülen terörist Mihraç Ural'ın son görüntüsü olduğu iddia edilen fotoğrafın, 2013 yılında paylaşıldığı ortaya çıktı.

Mihraç Ural'ın o fotoğrafı 2013 yılından
Mihraç Ural'ın o fotoğrafı 2013 yılından
GİRİŞ 01.04.2016 12:01 GÜNCELLEME 01.04.2016 12:49
Bu Habere 13 Yorum Yapılmış

Suriye'deki birçok katliamda parmağı bulunan ve 11 Mayıs 2013'te Reyhanlı'da düzenlenen saldırıda 52 kişinin ölümünden sorumlu terörist Mihraç Ural, muhalifler tarafından öldürüldü.

YEREL KAYNAKLAR DOĞRULADI

Suriye'de yüzlerce insanın öldürüldüğü katliamlara imza atan, Esed rejimine tetikçilik yapan Mukaveme-i Suriye çetesinin lideri ve Şebbiha Mihraç Ural'ın öldürüldüğü yerel kaynaklar tarafından da doğrulandı.

Takvim'in haberinde Mihraç Ural'ın son görüntüsü olduğu iddia edilen bir fotoğraf paylaşıldı ve bu görüntü birçok haber sitesinde yer aldı. Beline kadar toprağa gömülen Ural'ın ölmeden önce sorgulandığı ve bu sırada, "Öldürmeyin" dediği iddia edildi.

GÖRÜNTÜLER 2013 YILINDAN

Muhalifler 2013 yılında Mihraç Ural olarak bilinen terörist Ali Keyyali'nin bilgisayarını hacklemiş ve görüntüler Youtube'a yüklenmişti.

"Mihraç Ural'ın son görüntüsü" başlığıyla paylaşılan fotoğrafın, 31 Mayıs 2013'te Youtube'a yüklenen videoda yer aldığı ortaya çıktı.

Kaynak: Haber10

ETİKETLER
son anlar
YAZDIR
YORUMLAR 13
 • pkksavar 5 yıl önce Şikayet Et
  yok canım falanlar ölmez diyorlardır şimdi. bunu hep yaparlar.. devam koçum atmaya. ama sonunuz geldi. eski türkiye yok. fazladan yaşadınız bu haşhaşiler ve siyonist uşaklar sayesinde. ama herşeyin bir sonu var ne yazık ki...he he he.
  Cevapla
 • aziz 5 yıl önce Şikayet Et
  eski bir sol kökenli teröristtir. türkiyede de zamanında bir koç terör eylemleri yapmıştır. en sonunda suriyeye kaçmıştır. esedlerinde soylarındandır. allah taksiratını affetsin
  Cevapla
 • ZARİF 5 yıl önce Şikayet Et
  adam sizin bu yorumları okuyup gülüyordur.
  Cevapla
 • ddd 5 yıl önce Şikayet Et
  cehennemde iyi guluyodur..
  Cevapla
 • Fatih 5 yıl önce Şikayet Et
  Şimdi hesap ver bakalım
  Cevapla
 • Mardinli Muro 5 yıl önce Şikayet Et
  Ateşi bol olsun
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Diyarbakır'da Kanuni tarafından yaptırılan içme suyu şebekesi bulundu!
Son dakika: "İsrail kaçırmış" dediler, Mossad ajanı çıktı!