Tuğçe Kazaz muhalefeti bombaladı

Tuğçe Kazaz, Şah Fırat operasyonu konusundaki açıklamalarından ötürü muhalefet partilerini sert dille eleştirdi.

Tuğçe Kazaz muhalefeti bombaladı
Tuğçe Kazaz muhalefeti bombaladı
GİRİŞ 24.02.2015 15:44 GÜNCELLEME 24.02.2015 15:44
Bu Habere 31 Yorum Yapılmış

Son günlerde yaptığı açıklamalarla gündemden düşmeyen ünlü manken ve başarılı oyuncu Tuğçe Kazaz, Şah Fırat operasyonu konusundaki açıklamalarından ötürü muhalefet partilerini adeta bombaladı.

Son zamanlarda yaptığı açıklamalarla adından sıkça söz ettiren ünlü manken ve oyuncu Tuğçe Kazaz Süleyman Şah Fırat operasyonunu konusunda hükümete yüklenen muhalefet partilerini yaylım ateşine tuttu.

Tuğçe Kazaz, Şah Fırat Operasyonu’nun oldukça başarılı bir operasyon olduğunu ve hükümetin manevi değerlerini koruduğunu belirterek, "Türkiye’yi Ortadoğu’da taşeron yapmak isteyenler ve türbeyi bir tehdit unsuru olarak kullanmak isteyenler bu başarılı operasyon sayesinde hezimete uğramışlardır. Manevi değerlere sahip olan güçlü Türkiye’yi anlamayacak kadar akıl tutulması yaşayanların ve paralel ile dış güçlerle kol kola gezen muhalefet partilerinin bu operasyona karşı çıkmaları, manevi değerlerden ziyade toprak parçasına önem verdiklerini, söylem ve söylevleriyle adeta milletimize ispatlamışlardır. Ve Şah Fırat Operasyonu ile toprak kaybetmediğimiz gibi geçici bir nakil ile tüm tehditler de ortadan kaldırılmıştır. Bu nedenle muhalefet partileriyle hükümet partileri arasındaki belirgin fark da ortaya çıkmıştır” dedi.

“HÜKÜMET MANEVİ EMANETLERİ KORUMUŞTUR”

Muhalefet partilerinin oradaki bir toprak parçasını manevi değerlerin üstünde tutarak başarılı operasyonu provake etmeye çalıştığına dikkat çeken Kazaz, “Hükümet toprak parçasından ziyade, Süleyman Şah Türbesi’ni ve manevi emanetleri korumuş, aslına uygun bir şekilde yine Suriye topraklarında daha güvenli bir yere taşıyarak asıl olanı korumuştur” ifadelerini kullandı.

“HÜKÜMETİMİZE VE TSK’YA ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM”

Öte yandan, Pentagon ve ABD Dış İşleri Bakanlığı Sözcüsü Jen Psaki’nin bunu başarılı bir operasyon olarak nitelediğini hatırlatan Kazaz, şunları söyledi: “Muhalefet partileri yine provokatif açıklamalarına devam etmiştir. Bu kadar mühim bir konuyu seçim malzemesi olarak kullanmak isteyen muhalefet partilerinin de ülkemize ve milletimize ait olan değerlerden ziyade kendi menfaatleri için her şeyi kullanabileceklerini adeta gözler önüne sermişlerdir. Bu denli başarılı bir operasyonla manevi değerlerimiz korumuş olan hükümetimize ve TSK’ya bu başarılı operasyonlarından dolayı bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak şükranlarımı sunuyorum.“

YORUMLAR 31
 • şahin 5 yıl önce Şikayet Et
  ne oldu tuğçe hanım sendemi siyasete girmeye niyetlisin zaten bir sen kalmıştın
  Cevapla
 • Erzurumlu 5 yıl önce Şikayet Et
  Akp yi elestirse aynı deste aynı kelimeleri kulanirmiydz yoksa bu dinsiz ne söylüyor diye saldirimiydiniz sizin için birisi muhalefete saldirsin kim olursa olsun arkasındayız siz yorumcularin mantığı bu
  Cevapla
 • hakan 5 yıl önce Şikayet Et
  Birkez daha anladim ki onyargi cok kotu birsey...çoğumuz demez miyiz;'bu mankenlerin kafasi bostur' diye...ama tuğçe hanim kendini o kadar guzel yetiştirmiş ki...oncelikle dikkat ettiğim kendini çok iyi ifade etmesi..konuya hakim...pes doğrusu
  Cevapla
 • De Hele 5 yıl önce Şikayet Et
  Yunanla evlendigin zaman sana soyledigim sozlerden dolayi bana hakkini helal et sayin Tugce Kazaz.
  Cevapla
 • ertuğrul diriliş 5 yıl önce Şikayet Et
  insanların geçmişte yaptığı hataları yanlışlarıyla onları suçlamak devamlı su-i zanda bulunmak dinimizce hiç uygun değil başkalarına laf sokma gayretiyle yaşamak kişiyi düzgün bir insan ve mümin yapmaz belki o laf soktuğunuz eleştirdiğiniz insanlar Allah katında sizden çok değerlidir. hem kimse Allah'la kul arasındaki tevbe kapısına girme cüretinde bulunmamalı.. bakınız ve yaşayınız İslami hayat ölçüleri..
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Muharrem İnce'den çok konuşulacak açıklama!
Erol Bulut'tan yazılı açıklama geldi!