Horlamaya kesin çözüm

Bandırma Güven Karahan Devlet Hastanesi'ne alınan özel bir cihaz sayesinde, horlamaya sebep olan rahatsızlıklar, 15 dakika süren ağrısız ve kansız bir operasyonla tedavi ediliyor.

Horlamaya kesin çözüm
Horlamaya kesin çözüm
GİRİŞ 13.04.2008 23:48 GÜNCELLEME 13.04.2008 23:48

Bandırma Güven Karahan Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı ve Kulak Burun Boğaz Hastalıkları uzmanı Op. Dr. Tevfik Gürel, Bandırma'ya ilk defa getirilen radyo frekans cihazının horlamaya sebep olan burun etlerinde şişmeler, küçük dil büyümesi, yumuşak damağın sarkması gibi rahatsızlıkların tedavisinde kullanıldığını söyledi.

Cihaz sayesinde hastaların kansız, ağrısız ve ayakta tedavi edilebildiğini belirten Gürel,


“Cihazla yapılan tedavide burun etleri ve küçük dil küçültülüyor, damak sarkmasını önlüyor. Horlamanın nedenleri arasında olan burun etlerinde şişmeler, küçük dil büyümesi, yumuşak damağın sarkması gibi rahatsızlıklar ağrısız, kansız ve kısa sürede tedavi ediliyor. Yaklaşık 15 dakika süren tıbbi müdahaleyle hastalar bu rahatsızlıklarından kurtuluyor. Hasta cihazla yapılan tedavinin ardından ayağa kalkarak, yatmasına gerek kalmadan hastaneden ayrılıyor. Bu rahatsızlıklar ortadan kalktığı için horlama kesiliyor” dedi.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL
DİĞER HABERLER
Katar'dan Türkiye açıklaması: Onurlu duruşu takdir ediyoruz
İstanbul'da Metro Hattındaki arıza 33 saattir giderilemedi