Sedef hastalığı bağırsaklardan kaynaklanıyor olabilir

27 yıllık eczacı Reyhan Aliusta meslekte son 10-11 yılını sedef öncelikli olmak üzere çeşitli hastalıklar için ürün geliştirmeye harcamıştır. Aliusta sedef ve cilt hastalıklarının bağırsaktan kaynaklandığını ifade etti.

Sedef hastalığı bağırsaklardan kaynaklanıyor olabilir
Sedef hastalığı bağırsaklardan kaynaklanıyor olabilir
GİRİŞ 11.09.2021 17:39 GÜNCELLEME 11.09.2021 17:39
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

27 yıldır aktif eczacılık yapan ve son 10-11 yılını sedef öncelikli olmak üzere çeşitli cilt hastalıkları için ürün geliştirmekle geçiren Reyhan Aliusta, “Özellikle birçok otoimmün hastalığı yani bağışıklık sistemi hücrelerinin kendine zarar verdiği hastalıklarda,  bağırsak sağlığı düzelmediği sürece yani bağırsak sağlıklı olmadığı sürece bu tip hastalıkları vücudun yenmesi çok zor. Özellikle sedef egzama ve vitiligo gibi cilt hastalıklarında bağışıklık sistemi kendi kendine zarar veriyor. Bu da dışardan krem sürmekle geçmez. Özellikle uzun süre kullanılan kortizonların cilde çok yan etkisi oluyor. Biz sadece bağırsağı düzelterek bu tip hastalılarda başarı sağlıyoruz. Sadece bağırsak ve bağırsağımızdaki mikrobiyotayı düzeltiyoruz. Yani bağırsak florasını düzeltiyoruz. Bağırsak hastalıkları tedavi edebiliyor. Ürünün içerisinde akasya ağacında çıkan bir reçine var. Bu reçine prebiyotik, yani bizim faydalı bakterilerimizin sevdiği bir gıda aslında. Mide asidinde sindirilmeden bağırsağa geliyor ve insan midesi bunu sindiremiyor. Bağırsağa geldiğinde de bağırsakta işlevini görüyor. Aslında vücudumuzda öyle güzel bir sistem var ki, bağırsağı düzelttiğimizde bağırsak hastalığı yenebiliyor. Devitale Splus bir gıda takviyesi ilaç değil. Bitkisel, içerisinde kortizon yok. Tamamen yerli ben ve ekibimin sentezlemiş olduğu bir ürün. Bağırsak sağlığını düzeltiyor. Ama biz bağırsağı düzelttiğimizde birçok hastalık da düzelmiş oluyor” diye konuştu. 

Bağışıklığı güçlendirmek için antioksidan zengini besinler tüketin!Bağışıklığı güçlendirmek için antioksidan zengini besinler tüketin! 
PEK ÇOK HASTALIĞA SEBEP OLUYOR

Ürünün etkilerini anlatan Aliusta, “Şöyle bir etkisi var; detoks yapıyor, prebiyotik dediğimiz iyi bakterilerimizi besliyor, büyütüyor. Ve sıvama dediğimiz bağırsak içerisindeki toksik maddelerin kana karışmasını engelliyor. Bağırsağımızda şöyle bir özellik var yaratılışımız itibariyle bağırsağımızda toplu iğnenin milyonda biri kadar delikler var, oradan vitamin ve mineraller kan dolaşımına geçebiliyor. Diğer sindirilmemiş gıda parçaları var bunlar kan dolaşımına geçmiyor. Sindirilmemiş gıda parçalarının kan dolaşımına geçmemesi gerekiyor. Sadece vücut içerisinde vücudun ihtiyacı olan vitamin ve mineraller emiliyor toksin maddeler vücuttan atılıyor. Bağışıklığı bozuk olan kişilerde bu bağırsak geçirgenliği dediğimiz olay oluyor. Ve buradaki toksin maddeler vücut içerisine kaçak yapıyor. Birçok hastalığın sebebi vücut içerisine yapan bu toksin madde kaçağı. Biz bu toksin madde kaçağını engellediğimizde birçok hastalığın da önüne geçilmiş oluyor” ifadelerini kullandı. 


 
ÇOCUK SAHİBİ OLMAM ÇOK ZORDU

Daha önce İhlas Haber Ajansı'nın yaptığı haberi görerek Reyhan Aliusta’ya ulaşabildiğini söyleye Ece Çimen ise “ 6 yaşından beri sedef hastasıyım. İhlas Haber Ajansının yapmış olduğu bir haber sayesinde Reyhan hocamla tanışma fırsatı yakaladım. Muhabir arkadaşlar sağolsun yardımcı oldular. Daha sonra bu ürünü kullanmaya başladım. Sedef hastalığı ve Haşimato hastalığının bağırsaktan kaynaklandığını hocamdan öğrendim. Daha önce bilmiyordum. Çok fazla kortizon kullanmıştım. Çok ağır ilaçlar kullandım. Hem sedef için hem alerjiler için. Çok zor bir süreçten geçtim. Ama ürünü kullanmaya başladıktan sonra bağırsaklarım düzeldikçe tüm şikayetlerim de azalmaya başladı. Sedef hastalığım tamamen geçti. Haşimato için ilaç kullanıyordum minimalize indi. Çok ağır alerji hapları kullanıyordum onları artık bıraktım kullanmıyorum. Ve gebe olmam çok zordu bunlardan kaynaklı şuan 9 aylık gebeyim. Beslenmem zaten çok kötüydü. Bu da zaten geçirgen bağırsağın ilk sebeplerinden birisiymiş bunu da bilmiyordum. Ama şuan çok rahatım. İlaçları her şeyi bıraktım ürün bana çok faydalı geldi. Ürün sıvı bir gıda takviyesi, beni en çok cezbeden de oydu zaten” şeklinde konuştu.

KAYNAK: İHA
YORUMLAR 1
  • HAYRETTİN 1 yıl önce Şikayet Et
    Şikayet var kısmına bakılırsa çok şikayet var. Bu tür ürünleri iyice araştırmak gerekiyor.
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Valencia şov yaptı! Fenerbahçe zirveye göz kırptı
Selçuk Bayraktar açıkladı: Dünyada bir ilk yaşandı 7 ülke para topladı