Mucize damar açıcı: Kalp damar tıkanıklığı nasıl açılır? Doğal damar temizleme!

Damarların içindeki kan akışını engelleyen bir durum olan damar tıkanıklığı, kalp krizinden inmeye kadar pek çok riski de beraberinde taşır. Damar sertliği ve damar içi pıhtılaşma gibi pek çok nedeni bulunan damar tıkanıklığının tedavisinde kullanabileceğiniz mucizevi doğal bir yöntem mevcut. Peki, damarları en hızlı ne açar?

Mucize damar açıcı: Kalp damar tıkanıklığı nasıl açılır? Doğal damar temizleme!
Mucize damar açıcı: Kalp damar tıkanıklığı nasıl açılır? Doğal damar temizleme!
GİRİŞ 25.06.2024 17:45 GÜNCELLEME 25.06.2024 17:45
Bu Habere 30 Yorum Yapılmış

Damar tıkanıklığı, çoğunlukla ateroskleroz adı verilen bir süreçle beraber meydana gelir. Ateroskleroz, damar duvarlarında plak adı verilen yağ, kolesterol, kalsiyum ve diğer maddelerin birikerek arterlerin iç çeperinde kalınlaşmaya ve sertleşmeye yol açmasına denir.

Bunun sonucunda gün geçtikçe damarların daralmasına ve tıkanmasına yol açar. Fakat önce kolesterol olmak üzere damarların tıkanmasına sebep olan bu duruma, kullanacağınız doğal tedavi yöntemi ile önlem anlamanız mümkün. İşte, damar tıkanıklığı nedir, belirtileri nelerdir, damar tıkanıklığı nasıl açılır?

DAMAR TIKANIKLIĞINA MUCİZEVİ KÜR!

Sadece iki malzemeden oluşan bu kür sayesinde yalnız kolesterolünüzü sağlıklı seviyede tutmakla kalmayacak, sağlığınıza pek çok fayda sağladığını da göreceksiniz. İşte, damar tıkanıklığına iyi gelen mucizevi kür!

Malzemeler

2 litre limon suyu

40 diş sarımsak

Büyük bir cam kavanoz

Yapılışı      

Öncelikle sarımsakları soyarak güzelce ezmeniz lazım. Hemen ardından kavanozun içerisine koyun. Daha sonra yaklaşık 40 adet limonun suyunu sıkarak 2 litrelik limon suyu elde edin. Ezilmiş sarımsakların üzerine bu limon suyunu ekleyin ve kapağını sıkıca kapatıp ışık almayan bir yerde muhafaza edin. Bunun için siyah veya ışık geçirmeyen bir poşet de tercih edebilirsiniz. Elde ettiğiniz karışımı 1 ay boyunca her gün 1 defa olmak üzere kapağını açmadan sadece çalkalayın.

30 gününün tamamlanmasının ardından hazır olan limonlu sarımsak kürünüzü 25 gün boyunca sabahları, mümkünse kahvaltıdan yarım saat önce aç karnına yarım çay bardağı miktarı tüketin. Memnun kalıp devam etmek isterseniz iki kür arasında en az 1 hafta ila 10 gün civarı beklemeniz gerekmektedir.

Beyzanur Özbostan Haber7.com - SEO Editör
Haber 7 - Beyzanur Özbostan

Editör Hakkında

1998'de İstanbul'da doğdu. Çamlıca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini tamamladıktan sonra Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya ve İletişim Sistemlerinden derece ile mezun oldu. Ardından Üsküdar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Medya ve Kültürel Çalışmaları bölümünde tam burslu olarak tezli yüksek lisansını yaptı. Üniversiteye devam ettiği yıllarda çeşitli kurs ve eğitimlerde lisans aldı. 2017'den 2022'ye kadar bir STK'da sosyal medya yöneticiliği görevini üstlendi. Günümüzde, haber7.com'da SEO haber editörü olarak görev yapmaktadır.
YORUMLAR 30
 • misafir 2 ay önce Şikayet Et
  buradaki karışımı hazırladım.sonrasında kalp dr nun söyleşisine rast geldim...tamamını döktüm...hiç bir karışım dr a sorulmadan alınamaz olduğunu öğrendim...zahmetim boşa gitti..
  Cevapla
 • Misafir 2 ay önce Şikayet Et
  Kardeş doğru Dr açsın o zaman bende tıkanıklık var daha önce ameliyat olduğum için anjiyografi ile acamjyorlar ben verdikleri ilaçlar ı kullanıyorum onlarda açmıyor zaten damar açan ilaç Yok ne yapalım doktora gidip ilaç kullanan ve şifa bulan görmedim
  Cevapla
 • Muhsin 3 ay önce Şikayet Et
  ALLAH İMAN AKIL FİKİR BASİRET FERASET FETANET SELAMET RAHMET BEREKET MUTLULUK huzur Sukunet esenlik ferahlık lezzet afiyet sağlık sıhhat şifa kolaylık rahatlık iyilik güzellik versin ... RAZI OLDUĞU, HOŞNUT OLDUĞU, SEVDİĞİ VE DOSTLUĞUNA KABUL ETTİĞİ KULLARINDAN YAPSIN..
  Cevapla
 • Adil 4 ay önce Şikayet Et
  BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM RABBİMİZ ALLAHTIR Allah’ım! Ümmet-i Muhammed’i mağfiret eyle! Allah’ım! Ümmet-i Muhammed’e rahmet eyle! Allah’ım! Ümmet-i Muhammed’e yardım eyle, zafer nasîb eyle! Allah’ım! Ümmet-i Muhammed’i muhâfaza eyle! Allah’ım! Ümmet-i Muhammed’i bir araya getir ve yekvücût eyle! Allah’ım! Ümmet-i Muhammed’i ıslah eyle! Allah’ım! Ümmet-i Muhammed’in sıkıntılarını gider!
  Cevapla
 • ALLAH dostu 4 ay önce Şikayet Et
  BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM HAMD ALEMLERİN RABBİ OLAN YÜCE ALLAHA MASSUSTUR. ALLAH RAHMANDIR. RAHİMDİR. DİN GÜNÜNÜN SAHİBİDİR. ALLAHIM ANCAK SANA KULLUK EDER VE YALNIZ SENDEN MEDET UMARIZ. ALLAHIM BİZLERE KENDİ DOĞRU YOLUNU GÖSTER. KENDİLERİNE LUTUF ve İKRAMDA BULUNDUKLARININ YOLUNU GÖSTER... ŞAŞIRMIŞLARIN ve SAPITMIŞLARIN YOLUNU DEĞİL. AMİN.
  Cevapla
 • Başkatarif 5 ay önce Şikayet Et
  Aç karnına, ekşi, acı, beni mahvediyor maalesef. Yapamıyor olacağım üzdü.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Kassam Tugayları, İsrail'in Merkava tanklarını böyle imha etti
Sokak köpekleri düzenlemesinde 'ötenazi' ibaresi çıkarıldı