En etkili zayıflama çayları! Hangi bitki çayı tok tutar?

Kilo kontrol problemi yaşayan ve iştahını bir türlü durduramayanlar alternatif çözüm yolları arıyor. Peki, en iyi ve doğal yağ yakıcı bitki çayları nelerdir? En iyi tok tutan bitkisel içerikler nelerdir?

En etkili zayıflama çayları! Hangi bitki çayı tok tutar?
En etkili zayıflama çayları! Hangi bitki çayı tok tutar?
GİRİŞ 15.05.2024 18:14 GÜNCELLEME 15.05.2024 18:14
Bu Habere 1 Yorum Yapılmış

Özellikle kan şekeri düşük olanlar kişiler çok acıktıkları zaman porsiyonlarını kontrol edemeyebiliyor. İşte, karşınızda yemekten sadece 30 dakika önce tükettiğinizde iştahınızı neredeyse kesecek o karışım! 

Yağ yakan altın süt nedir, kaç gün içilmeli? Zayıflatan altın süt tarifi!Yağ yakan altın süt nedir, kaç gün içilmeli? Zayıflatan altın süt tarifi!

Çörek otu ve çörek otu yağının faydaları nelerdir? Kur’an’da çörek otunun faydaları…Çörek otu ve çörek otu yağının faydaları nelerdir? Kur’an’da çörek otunun faydaları…

İbn-i Sina’nın egzama tedavisii: Kavun kabuğunun egzamaya faydaları!İbn-i Sina’nın egzama tedavisii: Kavun kabuğunun egzamaya faydaları!

EN İYİ DOĞAL İŞTAH KESİCİ!

İştah arttığında yemek yeme kontrolü kaybediliyor ve kilo alımına zemin daha hızlı hazırlanıyor. Bilhassa şeker, tansiyon ve kolesterol sıkıntısı olarak kilo verme problemiyle sık sık baş başa kalıyor. İşte, reçetesiz iştah kesici çayın malzemeleri!

1 litre kaynamış su

1 çay kaşığı kadar kekik baharatı

2 adet çubuk tarçın

1 çay kaşığı kadar zencefil baharatı

1/4 kadar limon

TOK TUTAN İŞTAH KAPATAN ÇAY TARİFİ!

1 litre kaynamış olan suyun içerisine tüm malzemeleri sırayla ilave edin.

Tüm karışımın yaklaşık 10 dakika boyunca demlenmesini bekleyin.

Ilıdıktan sonra afiyetle tüketebilirsiniz.

NOT: Yapacağınız bu bitkisel karışımı yemeklerden yarım saat kadar önce birer bardak şeklinde tüketebilirsiniz. Ancak alerjik bünyeye sahip olanlar ve kronik rahatsızlığı mevcut kişiler mutlaka uzman bir hekime danışmalıdır.

Beyzanur Özbostan Haber7.com - SEO Editör
Haber 7 - Beyzanur Özbostan

Editör Hakkında

1998'de İstanbul'da doğdu. Çamlıca Kız Anadolu İmam Hatip Lisesini tamamladıktan sonra Üsküdar Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya ve İletişim Sistemlerinden derece ile mezun oldu. Ardından Üsküdar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Medya ve Kültürel Çalışmaları bölümünde tam burslu olarak tezli yüksek lisansını yaptı. Üniversiteye devam ettiği yıllarda çeşitli kurs ve eğitimlerde lisans aldı. 2017'den 2022'ye kadar bir STK'da sosyal medya yöneticiliği görevini üstlendi. Günümüzde, haber7.com'da SEO haber editörü olarak görev yapmaktadır.
YORUMLAR 1
  • ALLAH dostu 2 ay önce Şikayet Et
    BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM RABBİMİZ ALLAHTIR Allah’ım! Ümmet-i Muhammed’i mağfiret eyle! Allah’ım! Ümmet-i Muhammed’e rahmet eyle! Allah’ım! Ümmet-i Muhammed’e yardım eyle, zafer nasîb eyle! Allah’ım! Ümmet-i Muhammed’i muhâfaza eyle! Allah’ım! Ümmet-i Muhammed’i bir araya getir ve yekvücût eyle! Allah’ım! Ümmet-i Muhammed’i ıslah eyle! Allah’ım! Ümmet-i Muhammed’in sıkıntılarını gider!
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Kurbanlıklarda fiyatlar değişti
Piyasalarda 'gergin' hafta! Gözler Merkez Bankası'nda: Piyasalarda beklentiler neler?