Sağlık Bakanı Koca'dan Onaylı Randevu Sistemi paylaşımı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'nde Onaylı Randevu Sistemi'nin değerlendirildiği toplantıya katıldı.

Sağlık Bakanı Koca'dan Onaylı Randevu Sistemi paylaşımı
Sağlık Bakanı Koca'dan Onaylı Randevu Sistemi paylaşımı
GİRİŞ 13.06.2024 23:16 GÜNCELLEME 13.06.2024 23:18
Bu Habere 11 Yorum Yapılmış

Bakan Koca, sosyal medya hesabındaki paylaşımda, Sağlık Koordinasyon Kurulu ile Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'nde toplandıklarını belirterek, şu bilgileri paylaştı:

"Başhekimlerimiz, eğitim ve klinik sorumlusu hekimlerimizle Onaylı Randevu döneminde şu an için ulaşılan sonuçları ve yeni durumu değerlendirdik. İstanbul'daki en büyük hastanemiz olan Çam ve Sakura Şehir Hastanesi örneğinde, Onaylı Randevu uygulamasının daha başlangıç aşamasında bile çok önemli sonuçlar ortaya koyduğu görülüyor."

KAYNAK: AA
Emrah Konak Haber7.com - Editör
Haber 7 - Emrah Konak

Editör Hakkında

1992 yılında Erzurum'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Erzurum'da, lise öğrenimini Rize'de, lisans öğrenimi ise Atatürk Üniversitesi'nde tamamladı. Halihazırda Nevşehir Hacı Bektaş Üniversitesi'nde yüksek lisans öğrenimine devam ediyor. Meslek hayatına 2015 yılında başlayıp birçok haber sitesi ve televizyon kanalında farklı pozisyonlarda görev aldı. Şu an meslek hayatına haber7.com'da "Editör" olarak devam ediyor.
YORUMLAR 11
 • Abdullah 1 ay önce Şikayet Et
  randevu alamıyoruz ki onayı olsun...
  Cevapla
 • misafir 1 ay önce Şikayet Et
  sayın bakan randevuyu bıraksın da bu aile sağlığı merkezlerinde kamu dışı çalışan işçilerin kadrosunu versin bu adaletsizliği ve eşitsizliği ortadan kaldırsın
  Cevapla
 • Osman 1 ay önce Şikayet Et
  Uygulama çok isabetli. Şu anda durumu tam kavrayamayanlardan dolayı boş randevu fazla, ancak zamanla oturacak. Dikkat edilecek en önemli nokta; randevu talebinde dolu gösterince hemen 15 gün sonrası akla gelmesin... 3-5 dakika aralarla sık sık kontrol edilmeli. Zira her randevunu alınış saatine bağlı sürekli boşa randevu düşüyor. Ayrıca son 24 saat içinde alınan randevular onaylı.
  Cevapla
 • Reis, Asıl Sebep 1 ay önce Şikayet Et
  Bakanlıktaki paralelciler devletin el frenini çekti, devlet birkaç cefakar insanın iteklemesiyle yürüyor. Vatandaşın hastahane önlerinde küfretmesinden, personelim grev yapmasından zevk alıyorlar.
  Cevapla
 • vahim 1 ay önce Şikayet Et
  Bu sisten sağlık için değil kuyruğu eve hapsetme işlemidir. Esas amaç özel hastanelere hasta pompalamaktır.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Trump ilk röportajını verdi: Şu anda ölmüş olmam gerekiyordu
Son dakika: 4 gündür alev alev yanıyor, 23 ilden takviye ekip geldi!