Ukrayna'da trenlerde VIP vagonlu koronavirüs önlemi

Ukrayna'da gün geçtikçe ciddi tehdit oluşturan koronavirüs salgınında yeni seyahat önlemleri alınmaya başlandı. Koronavirüs endişesinden uzak izole ve konforlu bir yolculuk etmek isteyenler için trenlerde VIP vagonlar hizmete girdi. Vagon fiyatı, normalin 12 katı olacak.

Ukrayna'da trenlerde VIP vagonlu koronavirüs önlemi
Ukrayna'da trenlerde VIP vagonlu koronavirüs önlemi
GİRİŞ 19.11.2020 12:25 GÜNCELLEME 19.11.2020 12:25 KAYNAK DHA

Ukrayna'da giderek ciddi tehdit oluşturan koronavirüs salgını, seyahatle ilgili riskleri ve endişeleri artırırken, trenlerde güvenli ve konforlu yolculuk etmek isteyenler için VIP vagonlar hizmete girdi. Vagon fiyatı, normalin 12 katı olacak.

Altın yaldızlı eşyalardan oluşan vagonlarda banyo, mutfak, çift kişilik yatak ile bilgisayar ve televizyonlu dinlenme salonu bulunuyor.

SÜPER LÜKS KORONAVİRÜS ÖNLEMİ

Ukrayna Demir Yolları’ndan yapılan açıklamada, “Bu vagonlar mutfak, geniş oturma ve yatak odası ile gerçek birer tekerlekli otel. Mutfakta buzdolabı, mikrodalga fırın ve elektrikli ocak mevcut. Büyük salonlar bilgisayar, ses ve video ekipmanı ile donatıldı. Yatak odasında çift kişilik yatak, çalışma masası, gardırop, klima ve banyo bulunuyor. Koltuk sayısı 5 ile 11 arasında değişiyor” ifadeleri kullanıldı.

VIP vagon hizmetinden yararlanmak isteyenlerin seyahat tarihinden en az beş gün önce rezervasyon yaptırması gerektiği, fiyatların ise iki kişilik lüks vagon (SV) fiyatının 12 katı olacağı belirtildi.

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL