Kapadokya’da gökyüzünde görsel şölen

Türkiye'nin dünyaca ünlü en gözde turizm merkezi Kapadokya'da gündoğumuyla havalanan sıcak hava balonları gökyüzünde renk cümbüşü oluşturdu.

Kapadokya’da gökyüzünde görsel şölen
Kapadokya’da gökyüzünde görsel şölen
GİRİŞ 20.03.2021 10:07 GÜNCELLEME 20.03.2021 10:07 KAYNAK İHA
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Türkiye’nin önemli turizm merkezlerinden Kapadokya bölgesinde gündoğumu ile havalanan sıcak hava balonları gökyüzünü renklendirdi. Kapadokya’da sabahın ilk ışıklarıyla birlikte havalanan sıcak hava balon turlarına yerli ve yabancı turistler büyük ilgi gösterirken balonların görsel şöleni kendisine hayran bıraktı. Nevşehir’in merkez ilçeye bağlı Göreme beldesi Kılıçlar Vadisinden havalanan onlarca balon gökyüzünü renklendirirken balonların görsel şöleni yerli ve yabancı turistlere kendisine hayran bıraktı.

Antalya’dan Kapadokya bölgesine tatile gelen Yıldız Obuz "Gökyüzündeki balonların görsel şölenini mutlaka herkes yaşamalı" dedi. Obuz, “İlk defa bu kadar heyecanlandım. Kapadokya’da balonların gökyüzünde ki görüntüsü muhteşem bir şey. Gelmeyenlerin mutlaka gelip görmesi gerekiyor. Çok heyecan verici burayı yaşamanız lazım. Peribacalarının arasında balonları izlemek muazzam bir duygu. O kadar güzel ki bunu benim size anlatmama gerek yok çünkü gelip yaşamanız lazım. Mükemmel” diye konuştu. 

Balon turlarını izleyen Arda Güney ise gökyüzünde balonların harika bir görsellik sunduğunu ifade etti. Güney, “Balonlar burada insanların tarihi yerleri görmesine güzel bir görsellik sunuyor. Bu yüzden bu etkinliği seviyorum. Gökyüzünde balonlar çok güzel. Kapadokya bölgesini tatil yeri yapan yer balonlar diye düşünüyorum” şeklinde konuştu. 
                                         

YORUMLAR 2
  • Ali fuat avni 1 yıl önce Şikayet Et
    Çok aşırı pahalı
    Cevapla
  • Aslan 1 yıl önce Şikayet Et
    Çok pahalı astronomik rakamlar taleb ediyorlar
    Cevapla