İstanbul Havalimanı'na bir ödül daha

Seyahat dergisi Conde Nast Traveler'ın okuyucuları, İstanbul Havalimanı'nı dünyanın en iyi ikinci havalimanı seçti.

İstanbul Havalimanı'na bir ödül daha
İstanbul Havalimanı'na bir ödül daha
GİRİŞ 06.10.2021 13:46 GÜNCELLEME 06.10.2021 21:04
Bu Habere 6 Yorum Yapılmış

İstanbul Havalimanı işletmecisi İGA'dan yapılan açıklamaya göre, İstanbul Havalimanı, güçlü alt yapısı, üstün teknolojisi ve sunduğu üst düzey yolculuk deneyimi ile prestijli kurumlar tarafından ödüllendirilmeye devam ediyor.

Dünyanın önemli yayın gruplarından Conde Nast'ın, lüks seyahat konusunda otorite sayılan, gezginlerin kılavuzu ve ilham kaynağı olan seyahat ve yaşam dergisi Conde Nast Traveler, prestijli ödüllerden biri olan ve her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen "Okuyucuların Seçimi" anketinin sonuçlarını açıkladı. Anketin sonucunda ortaya çıkan "Dünyanın En İyi Havalimanları" listesinde İstanbul Havalimanı ikinci oldu.

Dünya genelinde 800 binden fazla Conde Nast Traveler okuyucusu, anket kapsamında dünyanın en iyi otelleri, tatil köyleri, şehirleri, ülkeleri, adaları, kaplıcaları, trenleri, araç kiralama hizmetleri, havayolları, havaalanları ile ilgili son seyahat deneyimlerini paylaşarak on binlerce puan ve yorum gönderdi.

Conde Nast Traveler'ın okuyucu oylarıyla belirlenen anket sonucuna göre İstanbul Havalimanı, Tokyo Narita (NRT), Seul Incheon (ICN), Doha (DOH), Dubai (DXB), Marakeş (RAK), Atina (ATH), Zürih (ZRH), Londra Heathrow (LHR) gibi havalimanlarını geride bırakarak Singapur (SIN) Havalimanı'nın ardından listeye ikinci sıradan girdi.

Merkezi New York ve Londra'da bulunan Conde Nast, dünya çapında ek lisans ortaklarıyla birlikte Çin, Fransa, Almanya, Hindistan, İtalya, Japonya, Meksika ve Latin Amerika, Rusya, İspanya, Tayvan, Birleşik Krallık ve ABD dahil olmak üzere 32 pazarda faaliyet gösteriyor.

Dünyanın önde gelen basılı, dijital, video ve sosyal markalarından bazılarını üreten küresel bir medya şirketi de olan Conde Nast’ın bünyesinde Vogue, GQ, The New Yorker, Vanity Fair, Wired and Architectural Digest ( AD ), Conde Nast Traveller ve La Cucina Italiana bulunuyor.

Conde Nast Traveler'in "Okuyucuların Seçimi Ödülleri" derginin kasım sayısında yayınlanacak.

YORUMLAR 6
 • uluhakan 10 ay önce Şikayet Et
  ipchpkk kudur kudur kudur haçlı uşakları kudurun
  Cevapla
 • çağan 10 ay önce Şikayet Et
  Maşallah aslında kobra tasarımı çok estetik ve anlamlı duruyor diye düşünmüştüm bende. Ama kobra sembolünü kimler kullanır diye bakınca şaşırdım.
  Cevapla
 • Sulusokaklı 10 ay önce Şikayet Et
  Olmadı şimdi, ikincilikte ne demek.Birincibile olamamışlar.Chp iktidara gelirse kesin kapatır bu havalimanını.Hemen yurt yapar.Hem de otuz katlı.
  Cevapla
 • jasmin 10 ay önce Şikayet Et
  Yabanci dil bilen ve kriz yonetimini yonetebilecek personel artsa iyi olur.
  Cevapla
 • Yusufelili 10 ay önce Şikayet Et
  chp iktidar olursak orayı kapatacağız diyordu, vizyona bak be maşallah.
  Cevapla
 • 2023 Seçimleri 10 ay önce Şikayet Et
  Onlar iktidar olursa sadece havalimanını değil, komple ülkemizi kapatıp param parça edecekler, 10 Aralık Hareketinin ne olduğunu bilenler bilir..
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle