Cemil Çiçek'ten 5. parti açıklaması

Cemil Çiçek, 5. parti sorusu üzerine "Bunlar seçim zamanı, belli kritik günlerde çıkarılan çeşme başı dedikodularıdır" dedi.

Cemil Çiçek'ten 5. parti açıklaması
Cemil Çiçek'ten 5. parti açıklaması
GİRİŞ 23.10.2015 23:12 GÜNCELLEME 23.10.2015 23:12
Bu Habere 4 Yorum Yapılmış

Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Ankara 2. bölge milletvekili adayı Cemil Çiçek, bir gazetecinin "beşinci parti" iddialarıyla ilgili sorusu üzerine, bunların dedikodudan ibaret olduğunu söyledi.

Türkiye'de 93 partinin olduğunu dile getiren Çiçek, şunları kaydetti:

"Bunlar seçim zamanı, belli kritik günlerde çıkarılan çeşme başı dedikodularıdır. Türkiye'de bildiğim kadarıyla 93 tane parti vardır. Yeni bir parti Türkiye'ye ne getirecek, onu bilemem. Seçim zamanı belli hassasiyetleri dile getirmek suretiyle acaba buradan bir siyasi sonuç çıkar mı diye yapılanlar. Bunlar doğru ve uygun şeyler değil. Zaten ismi geçenlerin de bunu yalanladığını biliyorum. Yeni bir parti kurmak yerine, hepimizin bir partisi var. Katkımız olacaksa, ülkeye bir şey verebileceksek, herkes bulunduğu parti içerisinde bu katkısını verirse daha iyi olur. Bu bölünmelerle siyaseten bir yere varma şansımız ve imkanımız olmaz. 93 tane parti var. 94'üncüsü ne getirecek ona bakmak gerekir. Ben bunların dedikodu olduğunu düşünüyorum. Zamanlaması da ilginçtir."

YORUMLAR 4
 • Cuma k.Maraş 7 yıl önce Şikayet Et
  O dakika söyledim bu katliamı Şırnak bodruma uzak degildir diyenler yapmıştır dedik
  Cevapla
 • Hasan 7 yıl önce Şikayet Et
  20 yili askin siyasette onemli roldesin. Paran pulun da var git bi sahil koyune emekliligi yasa. Olene kadar muhtemelen en yorucu meslegi cekmeye ne gerek var
  Cevapla
 • Davut 7 yıl önce Şikayet Et
  Sen Tavsiyelerini Bahçeli'ye Yap.
  Cevapla
 • Ali bal 7 yıl önce Şikayet Et
  Artik birak git emekli ol yeter..... Çiçek fazla vitrinde kalirsa solar
  Cevapla
DİĞER HABERLER
MSB paylaştı, MİDLAS test atışlarını başarıyla gerçekleştirdi
Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu'ndan yeni müjdeler var