Erdoğan: Onlar bana ihanet etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Paralel Yapı'yla ilgili olarak "Onlar Tayyip Erdoğan'a ihanet ettiler, ben onlara ihanet etmiyorum." dedi.

Erdoğan: Onlar bana ihanet etti
Erdoğan: Onlar bana ihanet etti
GİRİŞ 18.11.2015 21:23 GÜNCELLEME 20.11.2015 08:05
Bu Habere 122 Yorum Yapılmış

Cumhurbaşkanı Erdoğan, katılığı televizyon programında önemli açıklamalarda bulundu. 

"ATTIĞIMIZ ÖZEL ADIMLAR VAR"

Paralel Yapı ile mücadelede kısa sürede netice alınacağını beklediğini belirten Erdoğan "Şu anda orada bir hukuk bürosu ile hükümet, devlet olarak çok ciddi bir anlaşmamız var. Öyle zannediyorum ki, çok kısa bir zaman içinde neticesini vermeye başlayacak. Burada şu anda açıklamam doğru değil. Attığımız bazı özel adımlar var ki, bu adımlar da onlara çok daha farklı herhalde geleceği yaşatacak." dedi.

ONLAR BANA İHANET ETTİ

"Şunu bir defa çok açık net söylemem lazım. Şahıs olarak onlar beni çok iyi tanıyor ama ben de onları çok iyi tanıyorum. Onlar Tayyip Erdoğan'a ihanet ettiler, ben onlara ihanet etmiyorum. Ben sadece milletin hakkını onlardan geri alma mücadelesini veriyorum. Bu ülkenin hakkını onlardan geri alma mücadelesini veriyorum. Yalnız dahi kalsam sonuna kadar bunu sürdüreceğimi söyledim. Bu bütün mücadeleyi dikkat ederseniz, hukuk içerisinde sürdürüyoruz."

YAZDIR
YORUMLAR 122
 • mustafa 5 yıl önce Şikayet Et
  sen Türk ve islam alemi icin Allah ın bir lütfusun.iyiki varsın reis.rabbim seni başımızdan eksik etmesin.rabbim yâr ver yardımcın olsun. inlerini başlarına yıkalım inşallah. herkes kimlerin ocağına ateşler salındığını görsün.
  Cevapla
 • h s 5 yıl önce Şikayet Et
  Tayip erdoğan arkandayız.sen yürü....
  Cevapla
 • kerim 5 yıl önce Şikayet Et
  bu ihanet neymiş türkmilletide bilsin size yapılan ihaneti söyleyin
  Cevapla
 • Alparslan 5 yıl önce Şikayet Et
  Sen ihanet etmiyorsun da , İl Başkanları ve tayfaları 15 günde saltanat ilan ettiler. 1 Kasıma kadar STK'ların ...ndan ayrılmayan bu agalar şimdilerde karşıt STK'ların koruyuculuğuna soyundular. Unutmayın ki yola çıktıklarınızı yolda bulduklarınıza değişirseniz , yolunuzuda dostunuzuda kaybedersiniz. NOKTA
  Cevapla
 • yağmur 5 yıl önce Şikayet Et
  Onların Allah belasını verdi.
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Mescid-i Aksa İmamı duyurdu: İsrail işgale hazırlanıyor
Başkan Erdoğan: Terör devleti İsrail Kudüs'teki Müslümanlara ahlaksızca saldırmaktadır