MHP yine okyanus ötesini işaret etti!

İsmet Büyükataman, partisine karşı başlatılan karalama kampanyasının kumanda odasının okyanus ötesinde olduğunu belirtti.

MHP yine okyanus ötesini işaret etti!
MHP yine okyanus ötesini işaret etti!
GİRİŞ 03.06.2016 11:21 GÜNCELLEME 03.06.2016 11:21
Bu Habere 2 Yorum Yapılmış

Büyükataman, yazılı açıklamasında MHP'deki olağanüstü kurultay sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Hukuki sürecin Yargıtay 18. Hukuk Dairesinin verdiği kararla nihayete erdiğini aktaran Büyükataman, "Sayın Genel Başkanımız, partimizin verilen bu karara saygı duyacağını ve riayet edeceğini belirtmiş ve kurultay tarihini 10 Temmuz 2016 olarak, tarlada bir korsan kurultay değil, MHP'nin mehabetine yakışacak bir salonda yapılacağını ilan etmiştir." görüşünü savundu.

Bütün bunlar gün gibi ortadayken, partililer arasında kutuplaşma ve kamplaşmayı teşvik edenlerin gittikleri yolun yol olmadığını belirten Büyükataman, şu ifadeleri kullandı:

"MHP'yi kaosa sürüklemek için el ovuşturmak, olağanüstü büyük kurultayla ilgili somutlaşmış siyasi irademizi sulandırmaya yeltenmek iyi niyetli bir tavır olarak görülemez. Zulme tapanlar, adaleti tepeleyenler, bölünmeyi dileyenler, ayrılmak için el ovuşturanlar, dağılmak için fırsat kollayanlar MHP'ye karşı birleşmişlerdir. Milliyetçi Hareket Partisine karşı başlatılan ve asıl amacı belli olan karalama kampanyasının kumanda odası okyanus ötesindedir. Bunu çok iyi biliyoruz. Partimiz Türkiye'nin bölünmesi ve ayrışması karşısında onurluca ve tavizsiz bir şekilde durmaktadır. Panama tacirleri, Nevada baronları ve yeminli Türkiye düşmanları, bedeli ne olursa olsun MHP'yi ele geçiremeyecektir. Okyanus ötesinden beslenen kökü içerideki dış mihraklar amaçlarına ulaşamayacaklardır."

ETİKETLER
ismet büyükataman
YAZDIR
YORUMLAR 2
  • Karayel 4 yıl önce Şikayet Et
    Cenabı hak bahçeliyi okyanus ötesine bıraksın birdahada MHP nin yanına gelemesin
    Cevapla
  • Halid bin Velid 4 yıl önce Şikayet Et
    Okyanus ötesinin Türkiye Karargahı Kocaeli olduğu düşünülmektedir. Kriptolu karargahı olduğu konusunda (Her türlü kirli ve şer yapılar )
    Cevapla
DİĞER HABERLER
Elektrikli otomobillerin her 50 park yerinden birinde şarj istasyonu zorunlu olacak
Günün gazete manşetleri