Mehmet Ağar'dan yeni parti açıklaması

Mehmet Ağar, yeni parti iddialarına ilişkin "Bu kişilerin geldiği her makamın altındaki emek, ter Tayyip Erdoğan'a aittir" dedi.

Mehmet Ağar'dan yeni parti açıklaması
Mehmet Ağar'dan yeni parti açıklaması
GİRİŞ 09.03.2019 16:34 GÜNCELLEME 09.03.2019 16:35
Bu Habere 50 Yorum Yapılmış

Eski İçişleri ve Adalet Bakanı Mehmet Ağar, Elazığ’ın yerel televizyonları Kanal 23 ve Kanal Fırat’ın ortak yayınında açıklamalarda bulundu.

 

 

Oğlu Zülfü Tolga Ağar, AK Parti Elazığ milletvekili olan Mehmet Ağar yeni parti kurulacağı iddialarına ilişkin "Ben öyle bir olasılık, ihtimal görmüyorum" diyen Ağar "Bahse konu kişilerin bu konuda çıkış yapmaları için hiçbir meşru mazeret yok ellerinde. Sonuç olarak onların geldiği her makamın altında yatan emek, ter, gayret Tayyip Erdoğan’a ait. Sırtında omuzlarında taşıyarak makamlar ikram etti insanlara. Siyasette bir yere gelme şansı oldu. Siyasette bir yere gelmek herkesin kendi bilek gücü ile olur. Onlar da Tayyip Bey gibi bir mücadelenin içerisinde Allah vergisi olması gereken liderlik kabiliyetleri olsa onlar olurdu, Tayyip Bey olamazdı" ifadelerini kullandı.

"ONLARIN SAĞDUYU İÇİNDE BÖYLE BİR TEŞEBBÜSTE BULUNACAKLARINA İHTİMAL VERMİYORUM"

 

 

Bu tür tavırlara karşı milletin gönlünün kapalı olduğuna değinen Ağar, "Millet geçmişte her türlü imkanların çok emek ve gayret sarf etmeden önlerine serilmiş olan insanların kendilerine o makamları verene karşı bir hareketini asla tasvip etmez. Buna da evet demez. Ben de onların sağduyu içerisinde böyle bir teşebbüste bulunacaklarına şahsen ihtimal vermiyorum" dedi.

YORUMLAR 50
 • erdoğan asan 3 yıl önce Şikayet Et
  tam yerinde bir tespit onların hankisi kendi emeği ile biryerlere geldilerde şimdi bölmeye calışıyorlar boylarının ölcüsünü alırlar ama birazda bölerler rabbim tez uyanmalarını nasip etsin akıllarını başlarına alsınlar
  Cevapla
 • Emekliyeah 3 yıl önce Şikayet Et
  Bu iş usta çırak ilişkisine benzemez bu apayrı bir şey.
  Cevapla
 • Emekliyeah 3 yıl önce Şikayet Et
  Mehmet bey çok güzel bir açıklama yapmış şimdi daha iyi anlıyorum Başkanın tirenden inenler meselesini.
  Cevapla
 • Evad ı Fatihan 3 yıl önce Şikayet Et
  Sen adamsın adam Mehmet AĞAR. Ne mutlu gerçek sevdası ülkesi olanlara! Ne mutlu kadir kıymet bilenlere!
  Cevapla
 • Cihangir 3 yıl önce Şikayet Et
  Halkın sesi olmuş ama bunu anlayamıyor maalesef herkes iki sıkıntıda reis düşmanı oluyorlar başkaları yapıyor reise cephe alıyorlar
  Cevapla
Daha fazla yorum görüntüle
DİĞER HABERLER
Kripto para borsalarında peş peşe çöküş haberleri... BlockFi da iflas başvurusunda bulundu
Tevfik Göksu, Ekrem İmamoğlu'nun İBB'yi iflasın eşiğine getirdiğini açıkladı